Я купую іграшки в Babyweb! Знайомство з друзями

Додати коментар |

Доброго дня, дорогі наші читачі!!! Сьогодні розпочинається наше з вами знайомство. Мене звати Маргарита і я буду ділитися з вами своїми емоціями, відчуттями та враженнями про все що я дізнаюся. Так саме про те що я дізнаюся адже мені лише 6 місяців )))) Я вже чудово реагую на світ який мене оточує та на іграшки якими граюся. Ви запитаєте чому саме тут я вирішила з Вами знайомитися і я поясню.Так як мама весь час проводе зі мною, а проживаємо ми на окраїні то і дитячих магазинів в нас не так і багато, а в деяких магазинах ціни просто лякають. Тому ми з мамою шукали магазин який би нас влаштував і цим магазином виявився BABYWEB. Маму влаштовують ціни, а мені дуже подобоються іграшки та одяг))) Згодом ми дізналися що в цього магазина є блог і разом з мамою читали статті які там були, а тепер вирішили також приєднатися до цієї команди.

Я гадаю ви вже зрозуміли, що я ще маленька тому мої емоції буде описувати моя мама, але згодом я виросту і буду вам розповідати все сама. А поки що на підтвердження маминих слів я буду показувати вам відео та фото зі мною. В даній категорії ви будете бачити як я граюся розвиваюся та взагалі чим займаюся протягом дня. Також я хочу щоб в мене було багато друзів тому давайте будемо знайомитися (залешайте свої фото).

Отже, давайте знайомитися це я 

  DSCN3932

Моя мама до появи мене у світ працювала в дитячому садочку і тому знає дуже багато казок, віршиків і цікавих ігор. Мій тато мене дуже чекав і зараз дуже любить зі мною гратися, але в день він ходить на роботу, а ось ввечері ми вже з ним граємся до схочу.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>