Я і пустушка

Додати коментар |

Моє  знайомство з BABYWEB розпочалося ще від мого народження. Як ви гадаєте з чого саме? Не впевнена що ви здогадалися, але найперше що мама придбала це була пустушка. З самого народження я дуже любила “співати” і тому для мами це був вимушений подвиг. До того вона читала дуже багато різної інформації про те чи потрібно давати мені пустишку, співставляла всі “за” і “проти”, але з появою мене всетаки “за” перемогло. Ми пробувала мені декілька різних різновидів пустишок, але вони мені не подобалися. А потім вона замовило у BEBYWEB пустушки які дуже мені сподобалися і які пасували до мого стилю красуні. Звісно мама обирала за характеристикою, але мені ще таке слово не відоме. Знаю лише що маму радувало те що вони не мали запаху, кожна мала кришечку якою закривалася і тому її було зручно скрізь брати з собою, а також те що моя шкіра не пріла під нею. Ось так я виглядала з нею.

DSCN3126

P.S. Шановні мами кожна з Вас рано чи пізно стикнеться з вибором пустушки тому будьте дуже уважні в цьому виборі. Звертайте увагу з якого віку по який рекомендується дана пустишка, з якого матеріалу виготовлена та який має прикус, адже саме від цього вподальшому буде залежити вимова та здоров՚я вашої дитини.  Також потрібно звернути увагу на те який саме вид стерилізації підходить для неї, адже якщо ви неправильно її простерилізуєте то вона може стати “отрутою” для вашої дитини. 43140012orig

Зверніть увагу на те як ви будете її зберігати в спеціальній коробочці  чи вона буде закриватися ковпачком для того щоб не збирала на себе пил та мікроби.

І не забувайте пустушку потрібно міняти один раз на місяця, а можливо і частіше в залежності від її зношеності. В багатьох батьків виникає проблема з тим, що вони часто гублять пустушки, тому рекомендую відразу купити тримач для пустушки, а також завжди тримати дома запасну пустушку.

86410-защита

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>