Наші музичні іграшки

Додати коментар |

Я та музичні іграшки

Привіт, дорогі друзі!!! Сьогодні я Вам хочу розповісти про свої музичні іграшки. В мене їх багато, здебільшого мені їх дарували, але є ті які ми купували з мамою. А купували ми їх як ви вже здогадалися в інтернет-магазині babyweb.com.ua.

Музична іграшка “Тигрик”

Першу музичну іграшку ми придбали коли мені виповнився місяць це був “Тигрик”. Він дуже яскравий жовтий, помаранчевий, голубий та різнокольорові тваринки, а ще чудово світиться і знайомить мене з тваринками та нотами. Спочатку я просто за ним спостерігала, а тепер коли підросла я почала його сама вивчати: облизувала, крутила, зараз вже натискаю самостійно кнопки. Ще я дуже люблю з ним спілкуватися підспівувати мелодії та просто “агукати” до нього.

DSCN3080 (2)

Музичне брязкальце “Діно”

Наступну мою музичну іграшку ми придбали коли мені виповнялося три місяці це був “Діно” ми його так і називаємо. Діно також яскрава іграшка, а ще вона м՚яка із личком яке посміхається. Також Діно має гризунець, яким я дуже люблю чухати зубки поки грає музика.

DSCN2778 (3)
P.S. Я як мама дуже задоволена цими іграшками вони обидві мають приємні мелодії та звучать не дуже голосно (вони привертають увагу дитини але не лякають її). Тигрик зроблений з чудового пластику, неодноразово вже падав але не розбився, не має неприємного запаху та не дуже важкий (дитина піднімає над собою).
Діно м՚яка тому навіть коли падає на дитино то це не відчутно. Дуже подобається те що він має гризунця, коли почалися зубки він нас просто виручав. Також не має ніяких неприємних запахів.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>