Слинявчик – надійний захисник дитячого одягу

Додати коментар |

Купуючи придане для малюка, батьки більше турбуютьсяпро великі речі: одяг, ліжечко, візок, іграшки. Але не варто забувати і про важливі дрібниці, наприклад, слинявчики. Необхідність їх купівлі та зручність у щоденному використанні доведеться оцінити до того, як дитина сяде в стільчик для годування.

«Захисний» аксесуар

Роль слюнявчика – це захист одягу малюка від плям та бруду від пролитої або «зайвої» їжі. За останні двадцять років цей аксесуар перетерпів деякі зміни, і навіть зміг вдосконалитися. Сьогодні крім простих і звичних тканинних слинявчиків, виробники дитячих товарів пропонують батькам придбати пластикові нагрудники із захисним бордюрчиком внизу.

Величезний ассортимент слинявчиків різних форм, фактур і розмірів можуть викликати багато питань не тільки у недосвіченого тата, але й у теоретично підготованої мами. Щоб не розгубитися під час вибору, важливо взяти до уваги деякі підказки.

Слинявчики для крихіток

Від народження і приблизно місяців до шести малюкові необхідний м’який, ніжний на дотик тканинний слюнявчик. Відмінно підійде махровий або байковий виріб маленьких розмірів. Він повинен бути оснащений тонкими зав’язками, які не будуть врізатися в ніжну шкіру дитини.

Новонародженому доведеться витирати рот від молока або у випадку, якщо малюк відригнув. Вже через кілька місяців у багатьох дітей починається активне слиновиділення, що часто є передвісником того, що починають пробиватися зуби. Слинявчик і тут готовий прийти на допомогу. Очистити обличчя і шию від слини буде легко і зручно, не доведеться розкладати всюди серветки.

Слинявчики

Прикорм і слинявчик

Піврічній дитині починають вводити прикорм. Для малюка це стає черговим етапом знайомства з навколишнім світом. Він часто підключає до процесу не тільки рот, але і руки, а також інші частини тіла. У цей період одяг потребує особливого захисту. Можна придбати слинявчик великих розмірів з клейончатим прошарком або полімерним покриттям.

Багато батьків вважають за краще придбати слинявчики з «підносом», який покликаний збирати стікаючу рідину і запобігати її потрапляння на одяг. Не можна однозначно стверджувати, що це зручно. Іноді подібна конструкція здається дорослим громіздкою, тому вони роблять вибір на користь тканинних слинявчиків, які всмоктують рідкі «промахи», але в той же час не дають намокнути одязі завдяки нижньому шару.

Є малюки, які чинять спротив надяганню слинявчиков і здатні їх зривати з себе в найвідповідальніший момент. Вироби з липучками цього зробити не дозволять.

Слинявчик BabyBjorn

Самостійність за столом

Після року діти починають активно освоювати навики самостійного поїдання обіду. Процес навчання також загрожує плямами для одягу. Його можна убезпечити пластиковими нагрудниками зі знімними «підносиками» і м’якими застібками. Різновидом слинявчиків для дітей старше року є водонепроникний легкий жилет, іноді він йде з нарукавниками. Подібне диво стане справжньою знахідкою для батьків, для дітей яких їжа – це не тільки спосіб втамувати голод, але й весело погратися.
Вибираючи аксесуар необхідно пам’ятати про безпеку. Важливо, щоб він не містив отруйних барвників та інших токсичних компонентів.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>