Чашка-непроливайка – вдала альтернатива пляшці

Додати коментар |

Малюк потупово підростає, і разом з приходом часу освоювати інші навики, настає пора вчитися пити з чашки. Сучасні педіатри радять привчати дитину саме до цього посуду, уникаючи годування з пляшечки. Вона асоціюється з маминими грудьми, тому малюки не пручаются нововеденю. Але пиття та годування з пляшки негативно впливає на формування прикусу та може викликати пялшковий карієс.

Наука пити з чашки може виявитися досить непростою для малюків та їх батьків. Але значно полегшує процес привчання чашка-непроливайка. Це – ємність, яка закривається кришкою з носиком. Спеціальний клапан в поїльнику попереджає витіканная рідини і змушує малюка прикладати деякі зусилля, щоб втамувати спрагу.

Чашка-непроливайка

Вдалий момент

Напій в чашці для малюка можна запропонувати вже в шість-сім місяців за умови, якщо воно було виключно на грудному годуванні. Чим дитина менша, тим легше і швидше вона пристосується до нового. Послідовність – головне в цій справі. Варто регулярно пропонувати малюкові попити. Яскраві кольори чашки також зроблять своє діло – приваблять дитячу увагу та викличуть цікавість.

Правильна чашка-непроливайка

Такий посуд буває різним. Оптимальний варіант обере сам малюк, тому варто придбати кілька поїлок. Дітям до року зручніше тримати чашку з двома вушками. Важливо, щоб чашка для малюка була завужена посередені. Матеріал важко піддати аналізу лише «на око». Тому краще обирати вироби від відомих брендів, що стане гарантією використання екологічного та безпечного пластику.

Чашка повинна бути виготовлена з небиткого, легкого, прозорого матеріалу. Розбиратися і митися непроливайка повинна легко. Щоб не пошкодити ясна і зубки малюка, носик повинен бути м’який. Дно чашки має бути нековзне, що попереджатиме падіння посуду зі столу. Непроливайку можна брати на вулицю, якщо носик закривається кришкою або спеціальним клапаном.

Різновиди поїлок

Для 3-6 місячних діток розроблено спеціальний навчальний поїльник. Він функціональний, оскільки може використовуватися як чашка, пляшечка з соскою або поїльник з носиком. Зручним під час прогулянок та поїздок є термонепроливайка. Її подвійні стінкі кілька годин утримують належну температуру рідини. Багато дітей швидко вчаться пити через соломинку. Таку непроливайку можна запропонувати дитині післі 8 місяців. Не дивлячись на зручність поїлок, не варто довго користуватися виробом. Він має стати лише етапом на шляху до освоєння «дорослої» чашки.

Навчальний поїльник

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>