Вітражні фарби: фантазуйте та створюйте власні шедеври

Додати коментар |

Ці незвичні фарби в маленьких тюбиках, приховують в собі багато сюрпризів. За їх допомогою ви зможете яскраво та оригінально прикрасити свій дім. Все що вам потрібно для цього – лише трохи фантазії.

Для роботи з фарбами вам не потрібні пензлики, адже за допомогою зручних тюбиків з гострими носиками ви зможете здійснити всі ваші фантазії. Змішуйте фарби та отримуйте додаткові відтінки.

Вітражні фарби

Зовсім маленьким художникам легше розфарбувати вже підготовлені вітражі. Обирайте прості малюнки і використовуйте один-два кольори, наприклад: сонечко, машинку, літачок. Більш дорослі малюки можуть використовувати більшу кількість кольорів фарб, також запропонуйте їм самим зробити контур малюнку. Створіть власну наклейку, яку можна багато разів переклеювати з місця на місце, при цьому не залишаючи ніяких слідів. Для того щоб створити наклейку вам потрібні: вітражні фарби, малюнок-трафарет, вінілова плівка (або звичайний файл), спеціальні контурні фарби.

Оранжевый слон

Спочатку покладіть плівку на малюнок-трафарет та за допомогою контурних фарб, обведіть малюнок по контуру. Потім рівномірно заповніть фарбами малюнок та залишить його до повного висихання на 8-10 годин. За цей час кольори стануть більш насиченими та полупрозорими. Ви також можете додати трохи блиску за допомогою декоративних фарб-оформлювачів, але робити це можна лише на повністю сухий малюнок. Після того, як фарби-оформлювачі висохнуть обережно зніміть плівку з малюнку і наклейка готова. Таку наклейку можна розмістити на будь-якій рівній поверхні це може бути улюблена кружка, холодильник або навіть прикрасити кахлі у ванній кімнаті. Щоб наклейка не пошкоджувалась на тих речах якими ви досить часто користуєтесь( чашки, стакани вази) необхідно їх додатково обробити у духовці. Для цього у холодну духовку поставте ваш витвір і потримайте його там при температурі 150 градусів протягом 30 хвилин. Зачекайте поки духовка повністю охолоне і тільки після цього діставайте своє творіння.

Експериментуйте з вітражними фарбами та отримуйте задоволення від неповторних вітражів створених власноруч. Даруйте радість рідним та друзям дивуючи їх незвичними подарунками.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>