Малюйте з нами! Малюйте краще, ніж ми!

Додати коментар |

Як часто ви застигаєте малюка за малюванням? Чи вміє він зображувати побачене на папері? Наскільки точно йому це вдається? Багато батьків вважає, що дошкільний вік – ще не час для пейзажів та портретів. Насправді, навіть в 3 роки можливо розпочати творчий шлях, поступово удосконалюючи свої вміння малювати. Батькам варто пам’ятати, що і видатні митці з чогось починали.

Малювання

Корисна розвага

Малюванням діти починають займатися вже в садочку, а до олівця чи пензлика тягнуться і ще раніше. Адже це так цікаво дізнатися, звідки беруться ті лінії та хвилясті. Завдання батьків з самого початку навчити малюка правильно тримати олівець. Для цього є цікава вправа: зімкнені вказівний та великий пальці можна порівняти з дзьобиком півника. Три пальці над ним імітуватимуть гребінець. Олівець півник бере дзьобиком та ховає гребінець.

До творчої роботи малюка варто стимулювати. Гарним заохоченням до дій стане набір для малювання. З ним дитині доведеться самому вирішувати, як зобразити ту чи іншу картину, так що без уважності і самостійності тут не обійтися. До того ж, створивши щось, Ваш малюк зрозуміє всю цінність праці, навчиться організовувати своє робоче місце, зрозуміє, як краще планувати послідовність дій і відчує цілком обґрунтовану гордість після створення своєї картини.

Дитячі набори для малювання

Малювання не лише сприяє творчому розвитку дитини, але й розвиває фантазію, уяву, просторове мислення, дрібну моторику. За допомогою малюнка навіть можна дізнатися про переживання та внутрішній стан юного художника. Також це спосіб боротьби зі страхами та подолання деяких психологічних проблем.

Дитячі набори для малювання: все в комплекті

Такі набори можуть заохотити, пробудити інтерес до творчості, а також урізноманітнити дозвілля художника з досвідом. Адже всі дитячі набори для малювання універсальні і ними зацікавиться практично будь-яка дитина.

Всі в дитинстві любили малювати ручками, олівцями або крейдою. Вибір серед наборів для малювання просто величезний. Ви зможете знайти набори зі складними картинами, які будуть поєднувати в собі безліч фарб, кольорів та їх відтінків. Для отримання того чи іншого кольору малюкові доведеться проявити фантазію і кмітливість, щоб відтворити на палітрі необхідний тон.

Крім малювання картин, можна запропонувати дитині розписати якої-небудь об’ємний предмет, наприклад, вазу, скарбничку або тарілку. Це трохи складніше, ніж малювання на аркуші паперу, адже такий вид творчості вимагає зосередженості, терпіння, старанності і більш розвинену координацію рухів.

Набори для малювання для дітей мають все необхідне, щоб початкове знайомство з живописом здалося дитині корисним і захоплюючим заняттям. Підібрати оптимальний варіант можна для дошкільнят та дітей більш старшого віку.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>