Чим зайняти дитину вдома?

Додати коментар |

Спільне заняття з батьками цікаве і корисне для дітей у будь – якому віці. Часто дорослим дійсно не вистачає часу, щоб задовольнити дитячу потребу у спілкуванні. Іноді навіть маючи можливості, багато хто ловить себе на думці, що не знає, чим зайняти дитину вдома. Часто питання стає актуальним, коли малюк хворіє і не може відвідувати дитячий садок. Щоб дозвілля не перетворилося на просиджування перед комп’ютерним монітором чи телеекраном, варто урізноманітнити день цікавою діяльністю.

Малювання

Малювати полюбляють і дворічні крихітки і молодші школярі. Фарби, олівці чи фломастери дозволяють дитині вивільнити свій творчій потенціал, показати емоційний стан, зняти напруження та поринути у фантазійний світ. Разом з дорослим малюк може намалювати абстракцію. Можна навчити дитину зображати натюрморт, гілочку дерева чи звичайний круг. Перед тим, як приступити можна заохотити учня невеличким віршиком чи історією. Малюнок може стати ілюстрацією до нещодавно прочитаної казки. Вибір теми вільний, головне, без різких зауважень та грубого тону корегувати дитину, наприклад: поправляти, якщо вона неправильно тримає олівець. В іншому ж не потрібно ставати на заваді фантазії.

Ліплення

Часто батьки не дозволяють ліпити з пластиліну вдома, мовляв, від нього може бути бруд. Дійсно, заняття потребує деякої підготовки робочого місця. Але якщо правильно організувати процес, то прибрати вдасться швидко. Натомість скільки позитиву можна отримати від спільного ліплення клоуна, їжака чи чудернацького робота. Пластилін чудово розвиває маленькі пальчики, що безпосередньо пов’язано і з розвитком мовлення. Крім того, в продажу є спеціальні маси для ліпки. Вони не мають запаху, легко розминаються, відрізняються багатством кольорів. З такого матеріалу можна виготовити будь – яку конструкцію, і якщо залишити її при кімнатній температурі, вона застигне. Це зручно для виготовлення прикрас на ялинку, декору кімнати.

Ліпити можна не тільки з пластиліну, а й тіста, глини чи гіпсу. Набори для дитячої творчості мають в комплекті необхідні для створення шедеврів інструменти та матеріали. Вони дозволять не тільки зліпити певну фігурку, але й розфарбувати її. Набори від українського виробника Уніка стануть чудовим подарунком для дітей

Набор Уніка

Рольові ігри

Весело провести час з дитиною можна, включившись у її гру або показавши «нові» можливості старих іграшок. День народження у Барбі, подорож з перепонами автівок чи лікування улюбленого ведмедика обов’язково сподобаються дитині. В процесі гри малюкові вдасться поповнити словниковий запас, а також формувати комунікативні навички. Якісні іграшки дозволять батькам та їхнім дітям весело та з користю провести час разом.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>