Шматочок щастя у повітрі

Додати коментар |

Повітряні кулі – це незмінний атрибут свята. Можна прикрасити зал паперовими гірляндами, а також доповнити все це світлодіодним підсвічуванням, але приміщення стане по-справжньому святковим лише, коли в ньому з’являться гелієві різнокольорові кульки. Особливо актуальні вони на дитячих заходах: іменинах, ранках у дитячих садках і просто веселих тематичних вечірках.

Кульки повітряні

2-в-1: сюрприз та декорація

Крім того, що надувні ведмедики і зайці виявляються гарними прикрасами, повітряні кулі на день народження можна подарувати. Наврядчи вони претендують стати основним подарунком, але принесуть чимало щастя в якості додаткового презенту. Надувні кулі можуть бути різної форми, розміру і конфігурації. Тому в наші дні з’явилася можливість створювати з латексних надувних матеріалів прикраси, які доповнюють подарунок, або велику коробку цукерок. Крім того, наповнені гелієм різнокольорові кулі можуть не просто висіти десь під стелею, але і стояти на підлозі як цікава та незвична декоративна композиція.

Майстри «повітряної» справи

З часів свого винаходу кулі повітряні не втратили актуальності, скоріше, навпаки, завдяки розробці нових матеріалів, вони стали навіть ще більш популярними, ніж в минулі часи. Нові технології стали запорукою розвитку нової сфери послуг – дизайн свята кулями. Художникам, що працюють з цим дивовижним матеріалом, вдається створювати композиції – повітряні зв’язки. Вони можуть літати, стояти на підлозі або фіксуватися на стінах.

Такі декоративні споруди найчастіше формуються з різних за формою та кольором куль, які збираються за принципом конструктора. Для дітей дизайнери роблять, таким чином, героїв мультфільмів або просто кумедних персонажів, оригінальні прикраси для свята. Малюкам подобається, коли казкові герої виходять, ніби живі: високі та об’ємні.

Для великих і малих

Вважається, що повітряні дитячі кулі та сюрпризи, створені з них – це особлива категорія подарунків, яка подобається всім дітям: немовлятам, які тільки починають розрізняти форми і кольору і навіть підліткам, які давно не граються в іграшки. Навряд чи навіть дорослий без посмішки зможе отримати в подарунок, презентувати або просто пройти повз «повітряної» композиції. Не дивно, адже кулі – частинка безумовної любові: вони ні до чого не зобов’язують, не вимагають оцінки та прийняття, вони просто є, просто дарують свято, нічого не вимагаючи натомість.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>