Новий рік: свято в сімейному колі

Додати коментар |

Новий рік – одне з найулюбленіших свят, адже всі у «рівних» умовах святкують та отримують подарунки. Це – чудова нагода зустрітися всією родиною за смачним столом або навідати старих друзів. Особливо на прихід свята чекають діти. Дорослим бажано попіклуватися заздалегідь не лише про закуп подарунків, але й розважальну програму.

Світи, світи ясно!

Часто особливо «смакує» не саме свято, а підготовка до нього. Обов’язковим атрибутом Новорічної ночі є велика ялинка. Доброю родинною традицією може стати спільне прикрашання зеленої красуні. Для цього дорослі можуть дістати кулі та фігурки свого дитинства або спеціально придбати нові комплекти для оформлення дерева по рекомендаціям астрологів.

Новорічна ялинка

Новорічні прикраси можна виготовити і власними руками. До цього процесу необхідно залучати і дітей. По – перше, це допоможе їм пройнятися атмосферою свята, а по – друге, подарує обом поколінням можливість гарно провести час з користю разом. Не варто хвилюватися, якщо дитячі поробки вийдуть дещо незграбними, вони мають обов’язково знайти своє місце в інтер’єрі чи прикрасити ялинку. Малюк буде дуже гордий тим, що доклав власних зусиль до організації свята.

Шоу-програма «по-домашньому»

Для того, щоб урізноманітнити новорічне дозвілля, батьки часто запрошують Діда Мороза. «Ожити» персонажу краще в тому домі, де є малюки старші 3 років. Часто такий Дід може принести не купу подарунків та веселощів, а переляк та нерозуміння, що відбувається.

Дід мороз і Снігурка

Створити веселу програму можна самотужки. Малюки традиційно можуть розказати біля ялинки віршики та заспівати пісень. Щоб розважити всіх, непогано підготувати кросворди на новорічну тематику. В них варто використовувати завдання всіх рівнів, щоб було цікаво кожному члену родини.

Невід’ємною частиною вечору часто стають конкурси.

Ось кілька актуальних варіантів:

  • «Хто тепліший»: для конкурсу варто заздалегідь приготувати кубики льоду. Завдання учасників якнайшвидше розтопити кубик.
  • «Сніжки». Учасники мають з паперу на швидкість «зліпити» рівну та гарну сніжку.
  • «Втримай сніжинку». Учасники мають дмухати на символічну сніжинку з вати, утримуючи її в повітрі.

Також святкову вечірку можна провести в якості інтерв’ю. Для цього варто підготувати цікаві запитання для кожного з родини та роздобути камеру.

А що в мішку у Діда Мороза?

І дорослі, і діти сподіваються, що Дід Мороз під ялинку принесе їм найкращі подарунки. Організатору свята варто попіклуватися не лише про основні презенти, але й маленькі незначні сюрпризи. Це можуть бути цукерки, чашки, магніти або блокноти із символікою нового року, міні – іграшки, ручки та інші дрібниці. Такі новорічні подарунки стануть винагородою за перемогу в конкурсах та виконання номерів біля ялинки. Їх також можна сховати у потаємні куточки квартири на намалювати «карту скарбів».

Подарунки на Новий рік

Не варто поспішати вручати малюкам подарунки одразу після бою курантів. Притримайте інтригу: нехай дітлахи знайдуть презенти наступного дня під ялинкою.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>