Карнавальні та новорічні костюми для дітей

Додати коментар |

В дитячому садку і початковій школі щороку затівається святковий бал-маскарад або влаштовується театральна вистава за участю дітей. Готуючись до заходів, юні актори розучують вірші та пісеньки, а їх мами – чаклують над костюмами. Дитині достатньо кількох деталей – цікавої маски лисиці чи зайчика, яскравого ковпачка або носа-м’ячика на гумці, щоб не тільки побачити всього казкового персонажа, але і скласти його біографію, придумати друзів і родичів, зрежисирувати пригоди зі щасливим кінцем. Так що справа дорослих – забезпечити «матчастину».

Де роздобути дитячі новорічні костюми?

Найкращий дитячий костюм для маскараду той, що виготовлений маминими руками. Можна зшити його не «з нуля», а взявши за основу готову сукню або костюмчик відповідного кольору. Перетворити звичайні речі в карнавальні шати допоможуть декоративні деталі: мішура, паєтки, а також головний убір або маска. Чудовою альтернативою останній може стати аквагрим.

Новорічні костюм своїми руками

Якщо у мами немає часу або навичок для підготовки святкового вбрання, його можна купити в магазині, де представлений широкий асортимент дитячих товарів. Також замовити карнавальні костюми для дітей можна на сайті, який спеціалізується на святкових послугах. Крім того, можна взяти костюм на прокат, якщо є впевненість, що наступного року точно такий же костюм дитині не знадобиться. Так вдасться заощадити не тільки гроші, а ще й місце в шафі.

Часто карнавальний костюм одягається всього один раз. Але це не привід економити. Як і при виборі будь-якої дитячої одягу, потрібно звертати увагу на якість матеріалів, з яких виконаний костюм. Найкраще купувати вбрання відомих торгівельних марок. Кожен карнавальний костюм від PURPURINO ™ – це маленький шедевр. Дизайнери максимально точно відображають образ мушкетера, Попелюшки, Людини – Павука, фей з мультиків та інших персонажів.

Карнавальний костюм

Який костюм для маскараду обрати?

Перше, на що потрібно орієнтуватися – це бажання дитини. Батьки можуть лише ненав’язливо підказати малюкові, ким він може «стати». Персонаж повинен обов’язково подобатися дитині і відповідати його характеру і зовнішності. Приміром, спокійному хлопчикові підійде костюм принца, в той час як активному непосиді близький по духу бунтарський образ пірата. У кожному разі, варто поцікавитися у малюка, ким би він хотів бути на майбутньому святі, щоб точно не помилитися.

Новорічний костюм для дівчинки

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>