Книги для дітей від народження

Додати коментар |

Яка книга сподобається вашій дитині? Та як вони підготують вашу дитину до вивчення віршів?
Кожна мама хоче дати своїй дитині найбільше знань, щоб її дитина була “найрозумніша”. Та чомусь більшість з нас вважає, що займатися з дитиною потрібно з 2-3 роки. Нажаль це хибна думка. Мами пам՚ятайте найбільше інформації дитина накопичує від народження і до 3 років. Тож розпочніть від народження. В сучасному світі є дуже багато книг які допоможуть мамі та дитині розвиватися. Давайте трішки про них поговоримо.

М՚які розвиваючі книги

М՚які книги в більшості випадків призначені для дітей від народження і до року. Маючи м՚яку основу вони не можуть поранити вашого малюка, але мають досить яскравий вигляд для того щоб привертати його увагу. Також більшість з них можуть програвати певну милодію, яка повинна бути спокійною та не дуже голосною, щоб не налякати малюка. Саме ці книги навчають малюка зосереджувати увагу та розглядати малюнки. Деякі виробники навіть рекомендують використовувати їх як захист на стінки кроватки. Малюк в безпеці і розвиваєтся, мама спокійна і може виконати свою роботу.

М՚які розвиваючі книги

Також хочу відзначити музичні книги. Вони призначені для дітей від народження і до часу поки ненабриднуть вашій дитині. До року більшість з них м՚які, про них ми вже говорили, але книги від року вже мають тверду основу. Така книга працює на батерейках та має товсті сторінки для того, щоб  малюк не порізався. Вона може співати пісеньку, розказувати казку, а в даний час є книги які розповідають навіть до 6 казок. Малюнки в таких книгах є також дуже яскраві та відповідають сюжету казки. Така книга є першим етапом до того, що ваша дитина розпочне щось запам՚ятовувати та відтворювати. Якщо їй сподобається пісенька, яка там співається дитина самостійно почне повторювати за книгою, а згодом наспівувати її сама. Також вона може почати розповідати якийсь уривок з казки або продовжувати почате речення казки. Таким чином поповнюючи свій словниковий запас.

Музикальні книги

Наступні книги, які дуже сподобаються малечі це книги з віршиками, чистомовками, потішками. Така книга буде помічником для розвитку не лише вашій дитині, а і вам самим. Ви можете придбати їх відразу після народження, вивчити потішку або віршик і розповідати іх своїй крихітці, з часом малюк почне відповідати вам послішкою і агуканням. Таким чином ви також будете збільшувати словниковий запас дітей і стимулювати їх до запам՚ятовування та переказу самостійно. За допомогою навеликих віршиків дитині легко запам՚ятовувати головного героя та його основні навички. Наприклад:

Наш пухнастий теплий кіт

Умивається як слід,

Хоч і досі ще не звик

Брати мило і рушник.

(“Про котів та про собак” Фалькович Григорій).

Дитина обов՚язково запамятає, що це віршик про кицю, особливо якщо у вас є домашній улюбленець. А вивчивши його буде розповідати до киці. Тому в першу чергу запасіться книгами про тварин та предмети які ви з дитиною бачите щоденно.

Ну і на сам кінець книги з казками для читання. Такі книги більш рекомендовані дітям від 2-3 рокі. Для початку це повинні бути невеличкі казочки бажано з повтореннями (наприклад “Ріпка”, “Колобок”), які мама може читати або розповідати розглядаючи малюнки. Пам՚ятайте також, що вашій дитині бульше подобаються малюнки, а не величина тексту, тому на сторінці повинен бути яскравий малюнок і мінімум текста.

Те як дитина буде вподальшому вивчатиме вірші залежить лише від вас адже саме ви збагачуєте її словний та розвиваєте пам՚ять у віці до 3 років. Тому не полініться купити нову книгу та почитати її з дитиною, навіть якщо дитина просить вас про це в двадцятий раз.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>