Аудіотерапія для дорослих та дітей

Додати коментар |

В очікуванні малюка більшість батьків починає планувати, чим буде займатися дитина, які відвідуватиме гуртки, які заняття допоможуть реалізуватися в житті. Насправді, впливати на дитину та її розвиток можна вже з перших тижнів вагітності. Малюку важливо знати, що його вже люблять і дуже чекають. Запевнити його в цьому допоможуть розмови, погладжування животика та … аудіотерапія.

Особливі мелодії для особливого слухача

Для прослуховування можна зробити записи самостійно або придбати диски для дітей. Якісне звучання гарантовано, якщо вони будуть куплені в спеціалізованому магазині. Не важко здогадатися, що основою музичної підбірки є класика та звуки природи. Вони спроможні торкнутися душі, пробудити і навіть вилікувати її. Симфонії та увертюри заспокоюють, знімають роздратованість, тривожність, налаштовують на легке та приємне світосприйняття.

Вивченням впливу музики на людей займається багато вчених, педагогів, музикантів. Всі вони давно зійшлися на думці, що вона може не лише формувати певний смак, але й розвивати творчий потенціал, пам’ять, розуміння прекрасного, лікувати та виховувати. Для малюків є спеціальні музичні «розробки» від Недерица С.С, в яких гармонійно синтезовані класичні твори та звуки природи. Вони дозволяють легко знайомитися з навколишнім середовищем, не тільки пізнавати розумом світ, але й робити це душею.Солодкі сни

Слухати музику корисно не лише дітям, але й вагітним. Чим раніше розпочати прослухування, тим більшого ефекту буде досягнуто. Щоб отримувати задоволення від музики, майбутній мамі варто обирати те, що їй подобається. Навіть, якщо раніше не доводилося слухати подібні мелодії, можна експериментувати із органною, симфонічною, фортепіанною музикою. Вмикати класичні підбірки або дитячі аудіо книги можна в будь-який зручний час. Комусь більше подобається прослуховування їх вдома, декому це стане чудовим супроводом під час виконання певних справ, у черзі чи транспорті.

    Коди дитина народиться, під час прослуховування розвиваючої музики необхідно додержуватися кількох простих правил:

  • магнітофон варто розміщувати на відстані не менше, ніж один метр від ліжка чи манежу малюка;
  • звучання музики не повинно перевищувати гучність мовлення в побутових умовах;
  • ні в якому разі не можна надівати малюкові навушники, адже вони можуть спричинити акустичні травми.

Музика спроможна заспокоїти дитину і навіть позбавити від захворювань, що спричинені страхами. Корисним стане прослуховування і батькам, в якості засобу «анти-стрес».

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>