Як вибрати теплий комбінезон для дитини?

Додати коментар |

Напевно багатьом сьогоднішнім батькам страшно і смішно згадувати, в чому вони ходили взимку. В дитячій шафі якихось 20-30 років тому красувалися громіздкі штучні каракулеві шубки, куртки з щільної, але не гріючої «шинелі», а також синтепонові пальто, які хоч і відрізнялися легкою вагою, але все також невміло тримали тепло. На зміну подібним виробам сьогодні прийшли модні, практичні і функціональні комбінезони. Їх можна купувати малюкам з народження. Вони зручні і дітям дошкільного віку. Як же вибрати необхідну модель? На що потрібно звертати увагу, здійснюючи покупку?

Комбінезон для дитини

Одягнути новонародженого: місія здійсненна

Для зовсім крихіток підійдуть цілісні комбінезони, так звані «злитники». Вони практично трансформуються з конвертика із закритими ніжками в повноцінний предмет одягу. Він дає можливість ще дитині, яка  навіть не сидить, легко рухати ручками і ніжками. Це дозволяє уникнути капризів на прогулянці або в транспорті «намертво» запакованої дитини. До трьох місяців дитину можна виносити на прогулянку в конверті, потім оснащувати рукава і штанини спеціальними рукавицями і пінетками, забезпечуючи перетворення в комбінезон.

«Злитники» актуальні приблизно до півтора – двох років. Потім краще купувати комбінезон для дитини, що складається з двох окремих частин – високих штанців на бретелях і куртки. Комфорт і зручність подібних моделей оцінить рухлива аудиторія – діти після року.

Для непосидючих «активістів»

Верхній одяг для дітей торгових марок «Ленне», «Кіко» сміливо може називатися кращим. Що стосується вітчизняних виробників, то на оцінку «відмінно» заслуговують дитячі комбінезони «Модный карапуз»™ .

Зимовий комбінезон

Сучасні матеріали, з яких виготовлені костюми, відштовхують вологу і не пропускають вітер. У разі забруднення виріб не потрібно поспішати кидати в пральну машинку. Його легко почистити вологою ганчіркою або під душем. Екологічно чистий наповнювач холлофайбер робить комбінезони по-справжньому морозостійкими, оскільки вони витримують температуру до -25 градусів.

Одягнути дитину тепло і зручно – головне завдання батьків, але так хочеться, щоб малюк виглядав ще й красиво. Крихітним леді і маленьким принцам часто батьки обирають ніжні рожеві і блакитні відтінки. Хоча цілком прийнятно не зупинятися на стереотипних кольорах, а обирати трохи незвичні зелені та помаранчеві комбінезони. Таке забарвлення не дозволить сумувати навіть в найсіріший день.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>