Як одягнути дитину на урок фізкультури?

Додати коментар |

Кожна дитина повинна мати спортивний одяг. Особливо актуальним питання придбання костюму стає для школярів, адже учні кілька разів на тиждень займатимуться в ньому фізкультурою.

Дитячі спортивні костюми

Дизайн та різновиди

Для кожної вікової групи дітей є різні види спортивного одягу. Крім того, спеціальні костюми створюються для окремих видів спорту. Від дорослих аналогів дитяча «екіпіровка» відрізняється більш насиченими та яскравими кольорами. Вона часто оснащена різними вушками, кишеньками, замочками, які не несуть функціонального навантаження, а лише виконують декоративну функцію. Обираючи дитячі спортивні костюми, варто враховувати модні тенденції, а також побажання їх майбутніх власників.

Як обрати спортивні костюми для дітей?

У сучасному різноманітті фірм, брендів, тканин і фасонів можна по-справжньому заплутатися. Тому мамам потрібно добре вивчити критерії, щоб знати, як обрати спортивний костюм.

В першу чергу, потрібно визначитися, з яких предметів одягу буде складатися комплект для фізкультури. Якщо ви впевнені, що навіть у холодну пору року заняття вашої дитини проходять в теплому залі, то можна не купувати утеплену толстовку або штани, достатньо буде пари футболок і спортивних шортів або легінсів (для дівчинки).

Якщо ж заняття фізкультурою проходять в холодну пору року (восени і навесні) на вулиці, або в спортзалі вашої школи не дуже тепло, то варто подбати про те, щоб ваша дитина не змерзла. Доцільніше купити спортивний костюм з курткою-трансформером, у якій відстібається підкладка. Таку куртку можна вдягати при різній температурі повітря.

Хайтек-тканини можуть бути зігріваючими і охолоджуючими. Якщо ви купуєте дитині спортивні штани і куртку, то зверніть увагу на манжети – на них повинні бути досить щільні гумки, але не настільки, щоб перетискати руку або ногу. По низу спортивної куртки може йти шнурівка, яка обов’язково повинна мати фіксатори.

Варто звертати увагу на якість швів, кишень, застібок – ці елементи підкажуть вам якість пошиття костюма.

Матеріал виробу

До спортивного одягу є певні ергономічні вимоги, зумовлені призначенням одягу та віковими особливостями дитини.

  • Для літньої спортивної одягу найчастіше використовують легкий трикотаж, з хорошими вологопоглинальними характеристиками і високою повітропроникністю. З цього матеріалу виготовляються топи, шорти, майки та футболки.
  • Для зимової спортивної одягу важливі водонепроникність і хороша терморегуляція. Тому для її виготовлення часто використовують джинсову, вельветовую, велюрову тканину, а також товстий трикотаж (двунитка, трехнитка), фліс.

Найкраще купувати спортивний одяг для дітей у міжсезоння та на розпродажах. Це – гарна можливість зробити вигідне придбання.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>