Шапка – важливий дитячій аксесуар

Додати коментар |

Турботливі батьки намагаються забезпечити дитину теплим одягом ще до настання холодів. Але чомусь більше уваги приділяється курткам, комбінезонам та пуховикам, а шапки відходять на другий план. Хоча про цей аксесуар варто підбирати дуже ретельно. Адже дитячі вушка дуже вразливі, «нестійкі» до переохолодження та інфекцій. Саме правильно підібрана шапка стане надійним щитом від цих неприємностей.

Дитяча шапочка

Скільки шапок треба?

Взагалі малюк потребує три аксесуари:

  • легка трикотажна шапка. Вона надягається, коли сонечко вже не таке привітне. Вона має бути під рукою і в літні вечори. Стане вона в нагоді на вечірніх прогулянках біля моря або на природі.
  • Щільна трикотажна або в’язана шапка знадобиться в осінню негоду або всередині весни.
  • Зимовий період вимагає теплої в’язаної шапки з двома шарами, теплою підкладкою. Також бажано, щоб зовнішній шар був виконаний з водонепроникного матеріалу.

Виробники піклуються не лише про практичність та термофункції своїх моделей, а й про привабливий зовнішній вигляд аксесуару. Легкі шапочки для дітей, як правило, оздоблюються аплікаціями машинок для хлопців і текстильними квітами для дівчаток. Маленьким леді матусі часто обирають альтернативу капелюху простого крою берети. В них досить зручно почувають себе модниці після 1,5-2 років.

Демісезонні капелюхи краще обирати на зав’язках. Вони забезпечать надійний захист вушкам, не дозволяючи вітру проникати до них. Також такий нехитрий елемент попередить заїжджання капелюха і, відповідно, комфорт дитині.

Для зими батьки часто обирають малюкам вушанки на вовні. Такі моделі дійсно заслуговують назватися кращими. По-перше, вони теплі. Цю характеристику забезпечують два-три текстильні шари різної фактури. Чудово «сідаючи», вушанки захищають від вітру та холоду всю голівку – лоб, потилицю, вуха. Забезпечити комфорт малюку зможе шапка, в якої хоча б внутрішній шар, виконаний з натурального матеріалу. Але не варто лякатися і зовнішньої синтетики. Штучні волокна сприяють більшій міцності виробу.

Як обрати розмір?

Не варто купувати дитячі шапки із запасом. Виріб і так гарантовано буде актуальним два-три сезони, якщо якість матеріалу буде на високому рівні. Намагаючись зекономити на покупці, можна лише отримати незручну для малюка модель та постійний клопіт з її носінням, а прогнозовані роки вона все рівно не прослужить.

Якщо є можливість, то аксесуар можна приміряти. Але це зовсім необов’язково, адже допоможе зробити вибір метрика окружності голови малюка:

  • новонароджені до 3 місяців – 35-40 см;
  • крихітки 3-6 місяців – 42-44 см;
  • малюки 6-12 місяців – 44-46 см;
  • діти 1-2 років – 46-48 см;
  • діти 2-3 років – 48-50 см;
  • діти 3-5 років – 50-54 см;
  • діти 5-8 років – 52-56 см.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>