Повзунки для малечі: правила вибору та догляду

Додати коментар |

Навіть сучасні бабусі з легкою тривогою ставляться до купівлі речей для малюка до його появи на світ. Сміливо відкидають забобони ті, мами, які самостійно хочуть підготуватися до зустрічі з дитиною, забезпечити все необхідне для його проживання в будинку. На плечі тат частіше лягає відповідальність за придбання великогабаритних речей: ліжечка, ванночки, пеленального столика, візочка. А ось мамам більше до душі займатися вибором текстилю і взуття для крихітки. Не дивлячись на значне розширення модельного ряду одягу для малюків, актуальності не втрачають повзунки.

Повзунки

Як вибрати розмір правильно?

Розмір таких дитячих штанців відповідає росту новонародженого. Так, для дитини перших місяців життя підійдуть повзунки 50-56 розміру. Слід врахувати факт, що до півроку малюк щомісяця додає 3 сантиметри зросту. Правильно підібраний виріб не прилягає щільно до шкіри та підгузка малюка. У добу дитині знадобиться 10-15 повзунків.

Різноманітність вибору

Які повзунки краще для малюка, вирішує кожна мама самостійно. Деякі батьки вважають за кращими є високі штанці із зав’язками або кнопками. Вони закривають спинку, не з’їжджають і не дозволяють виминатися сорочці або кофтинці. Інші мами вважають, що високі моделі сковують рухи дитини. Є й ті, хто прислухається до міфу про ніжки, які викривляються в повзунках, і віддають перевагу тугому сповивання. Краще купити кілька різних моделей і вже в процесі експлуатації визначитися з найбільш оптимальним варіантом.

Повзунки

Правильний догляд за повзунками

Штанці доведеться часто прати, тому варто вибирати якісні вироби. Моделі з низькопробних матеріалів після декількох процесів прання перетворяться на щось схоже на ганчірку. Підказки дають самі виробники щодо прання на етикетках. Повзунки для новонароджених з фланелі і байки не бояться високих температур, а ось кулір, футер та інтерлок варто прати при 30-40 градусах.

Використовувати необхідно виключно засоби, призначені для дитячих речей. Прання махрових виробів необхідно проводити з ополіскувачем. Це збереже м’якість матеріалу. Нерідко на дитячих штанцях з’являються складні плями. Справитися з ними здатне дешеве і всім доступне господарське мило. Досить ним потерти забруднене місце і залишити річ на добу в целофановому пакеті. Потім виріб слід випрати на звичайному режимі у машинці. Від плями не залишиться і сліду, а штанці знову будуть радувати практичністю.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>