Усе під контролем: дитячі ваги в домі

Додати коментар |

Кожна мама особливо уважно спостерігає за тим, як дитина додає у вазі в перші місяці життя. Важливо контролювати цей показник і після року. Адже він вказує на те, як розвивається і зростає малюк, відслідковувати ефективність грудного вигодовування. Щоб бути в курсі точних показників, варто тримати вдома якісні дитячі ваги.

Ваги для дітей

Навіть якщо в домі є звичний підлоговий прилад, краще придбати спеціальні ваги для дітей. Їх особливість – це спеціальна чаша-люлька, в якій новонародженого легко розмістити, не боячись падіння чи зайвих рухів.

Переваги та недоліки механічних ваг

Принцип роботи приладу полягає в тому, щоб за допомогою гирьок врівноважити «коромисло». Коли оптимальне положення знайдене, то вага виміряна. До переваг приладу можна віднести точність показників та відносно невисоку вартість.

Але є й недоліки. Наприклад, щоб швидко та вправно працювати з гирьками, знадобиться потренуватися у вправності, адже необхідний деякий навик. Крім того, від навантажень пружина з часом деформується, і ваги доведеться калібрувати. Вимірювальна система розташована ззовні і в разі недбалого поводження може бути пошкоджена. Сам прилад є досить громіздким та важким.

Плюси та мінуси електронних ваг

Електронні ваги здатні швидко видати точний результат, навіть якщо малюк не лежить спокійно. Спеціальні опції вирахують різницю та запам’ятають новий результат до наступного визначення показників. Зберігати можна інформацію про вагу декількох дітей на одному приладі.

Електронні ваги потребують «живлення». Хороші батарейки спроможні забезпечити надійну роботу приладу на кілька років. Є також моделі, які живляться від акумуляторів чи мережі. Але варто пам’ятати, щоб перепад напруги легко порушують «настрій» ваг.

За широкий функціонал доведеться добре заплатити. Але ваги можуть використовуватися і для дітей вагою до 20 кг. В такому випадку люлька знімається і зважування відбувається на підлозі.

Корисні поради щодо покупки та експлуатації

  • Краще купувати ваги з металевим корпусом. Він не боїться деформацій та вологи, а також слугує надійним «панциром» для механізму.
  • Електронні ваги не можна ставити на мокру підлогу, натомість варто берегти блок та табло від ударів.
  • Для дітей на змішаному вигодовуванні підійдуть ваги, що визначають показник з точністю до 1-5 г.
  • В інструкції, як правило, вказується максимальне значення, яке прилад вже не фіксує. Не варто ставити вагам надскладну задачу, адже це може вивести їх з ладу.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>