Прогулянка з малюком взимку

Додати коментар |

Навіть взимку прогулянка на свіжому повітрі дуже корисна для малюка, який нещодавно з’явився на світ. Зимове сонце, так само як і літнє, активізує вироблення в шкірі малюка вітаміну Д, а прохолодне, морозне повітря має заспокійливу дію, зміцнює нервову систему крихітки і покращує її апетит. До речі, під час сну на свіжому повітрі підвищується імунітет дитини. Доведено, що малюки, які щодня проводять на свіжому повітрі хоча б 1-2 години, хворіють значно рідше, ніж діти, батьки яких прогулюються з ними від випадку до випадку.

Тривалість прогулянки

Починати гуляти з малюком можна з моменту, коли йому виповниться 2 тижні за умови, що температура на вулиці не нижче – 12 – 15 градусів. Якщо ж на вулиці довгий час стоять морози, можна «прогулюватися» і вдома. Для цього тепло одягніть малюка і відкрийте кватирку. Заколишіть крихітку, покладіть в дитяче ліжечко і залиште його на деякий час в провітрюваній кімнаті.

Перший раз гуляти краще не більше 10-15 хвилин. Поступово, день за днем, можна трохи збільшувати час прогулянки.

Тим, хто вирушає на вулицю, бажано здійснювати прогулянку далеко від доріг і місць масового скупчення людей. Ідеально підійде парк або сквер. Хоча цілком можливо подихати свіжим повітрям і у власному дворі.

Одягаємося правильно

Перед тим, як вийти взимку з малюком на прогулянку, потрібно правильно його одягнути. В першу чергу варто одягнути чистий памперс. Потім сорочечку (або боді), повзунки (або колготки), теплу кофтину і шкарпетки (бажано – махрові). На головку дитини, крім теплої шапочки, потрібно обов’язково надіти ще і тонку шапочку (чепчик або косинку). Далі залишиться тільки загорнути дитину в теплу ковдру або конверт, зав’язати стрічкою і помістити в дитячу коляску. Верхній кут товстої ковдри або конверта при потребі можна опускати на обличчя малюка, щоб захистити його від вітру, а біля підборіддя обов’язково повинен бути чистий носовичок, так як діти такого віку часто відригують.

Перший пішов!

Майте на увазі: спочатку мама сама повинна надіти на себе все, крім верхнього одягу, а вже потім одягати дитину, інакше крихітка спітніє, очікуючи, коли дорослий зберетеся. Для зимових прогулянок карапузові знадобиться тепла дитяча коляска, в якій він буде надійно захищена від холодного зимового вітру. Гарним доповненням на «транспорт» стане муфта для коляски з опушкою. Такий виріб буде гріти мамині руки і дозволить перебувати на вулиці максимально довго. Крім того, муфти на коляску Модний карапуз™ можна використовувати, як підстилку на гойдалку або для сповивання.

Муфта для коляски з опушкою

Чітко організовані збори на вулицю, продуманий маршрут і правильна «екіпіровка» сприятимуть приємній прогулянці мами з малюком.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>