Ігрові килимки для немовлят

Додати коментар |

Щоб дитина правильно розвивалась з найперших днів життя, йому в цьому повинні допомагати батьки. Для цього існує величезна кількість іграшок та інструментів. Одна з найпопулярніших серед них – розвиваючий килимок. Ця цікава і корисна іграшка здатна надовго захопити малюка практично будь-якого віку.

Розвиваючий килимок

Використовувати ігровий килимок для розвитку дитини фахівці рекомендують батькам з самого народження. Краще всього придбати його в найперші дні життя немовляти. Він стане в нагоді йому якнайменше рік. З кожним місяцем будуть задіяні всі нові функції такої іграшки. Не дивно, що на коробці подібних килимків вказано його призначення для малюків від 0 місяців, а ось верхньої межі не існує.

Особливості розвиваючих килимів для немовлят і не тільки

0-3 місяці

Саме в цей насичений період для дитини дуже важливо відчувати, що вона знаходиться в безпеці. Тому при покупці обговорюваної іграшки краще зупинити свій вибір на моделях з підйомними бортиками або зручними валиками по краях. Для того щоб малюк вчився фокусувати зір, варто на висоті приблизно 30 сантиметрів підвісити дрібні іграшки. Якщо вони будуть дзвінкі, то це також дозволить розвивати у дитини увагу і слух.

3-6 місяців

Килим відмінно підходить для тренувань перших переворотів, а також в цілому – координації рухів малюка. Іграшки варто підвісити нижче, щоб крихітка намагався вхопити їх. У цей період можна починати вивчати дзеркало. Воно входить в комплект з більшістю розвиваючих килимків.

6-9 місяців

Якщо в комплекті йдуть музичні кнопки та іграшки, то можна починати знайомитися з ними. Дуже сподобається дитині, якщо мама також буде підспівувати іграшці. Варто показати дитині, як правильно користуватися кнопками і нехай він спробує вправлятися з ними самостійно.

9-12 місяців

Відкривається величезна свобода дій. На килимку можна сидіти, стрибати, виконувати різні спортивні вправи або ж згадати про улюблені іграшки. Вже зараз можна надати дитині повну свободу дій і дозволити бути хоч трохи самостійним.

12+

Навіть у цьому віці дитині знадобиться розвиваючий килимок. Його можна легко перетворити на затишний намет або будиночок для іграшок, накривши модель з дугами тонкоим простирадлом або пледом. А також на ньому можна виконувати зарядку або просто танцювати під веселу музику.

Корисним придбанням у цьому віці стане килим-пазл з літерами. За його допомогою малюк не лише ознайомиться з алфавітом, але й розвиватиме логіку та моторику рук, складаючи килим до купи.

Килим-пазл з літерами

Види килимів для малюків

Стандартний варіант має квадратну форму, він яскравий, із зображеннями казкових персонажів. На ньому нашиті ґудзики, стрічки та кишеньки. Більш вдосконалений – виріб з дугами. Саме на цей елемент можна додавати різноманітні підвіси. Зручним та цікавим є двосторонній коврик. Краще обрати модель,в якій сторони розраховані на різний вік малюка.

Обирати модель можна не лише для домашнього вжитку. Якщо родина часто вибирається на природу або ходить в гості, то варто звернути увагу на килим-сумку. Він зручно переноситься, і улюблена іграшка може бути завжди з малюком.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>