Автокрісла: особливе місце для малюка в авто

Додати коментар |

Крихітка зовсім недавно з’явилася на світ, але вже може пересуватися і навіть подорожувати. Вдома це можливо на руках люблячих батьків, на прогулянці –у візочку, а під час поїздки за місто або на відпочинок в спеціальному автокріслі у машині. Наявність цього виробу в особистому транспорті – це вибір відповідальних батьків.

Виробники – за безпеку!

Коли мова заходить про дітей, безпеки їх здоров’я і життя не варто покладатися на випадок. Саме тому сучасні вимоги, прийняті щодо безпеки перевезення дітей, передбачають обов’язкове використання в автомобілях спеціальних пристроїв для цих цілей, тобто авто крісел.

Відчуваючи відповідальність за безпеку дітей, сучасні виробники підходять до питань виготовлення товарів даної групи з усією серйозністю. А в процесі проектування кожної моделі автолюльок неодмінно враховуються вікові особливості моделі маленьких пасажирів.

Дитяче автокрісло – дует естетики і функціональності

Автомобільне крісло для дітей групи 0/0+ зазвичай розраховано на малюків вагою до 13 кг. Такі вироби оснащені ременями безпеки з 3-х або 5-ти точковою системою захисту, що дає змогу надійно зафіксувати дитину в машині.

Автокрісла

Ремені виконані з м’якого матеріалу і додатково зміцнені на застібці, що дозволяє убезпечити животик від пошкоджень. В області голови передбачено додатковий захист для ще недостатньо міцних рухових м’язів немовляти. Основна перевага автомобільних крісел для новонароджених – можливість перевезення малюка в максимально комфортному для нього положенні, тобто лежачи.

Секрети встановлення

Сучасні моделі забезпечені зручними кріпильними системами, що дозволяють легко і швидко встановлювати вироби в машині. Без сторонньої допомоги може зафіксувати крісло навіть жінка. Використовувати дитячі крісла можна на задньому та передньому сидіннях. У другому випадку варто встановлювати виріб спинкою до лобового скла. Додатковим плюсом автокрісел є можливість їх використання поза автомобілем. Легкість конструкції і передбачені в ній ручки дозволяють переносити в ній малюка, як у звичайній люльці або кошику.

Бажано, щоб автокрісло мало спеціальну відмітку – свідчення відповідності виробу Європейському Стандарту Безпеки. Така модель успішно пройшла тести на безпеку. Також варто, щоб крісло було виконано з гіпоалергенних матеріалів. Врахувавши всі рекомендації, батькам вдасться придбати найкраще крісло своєму малюку!

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>