Вибираємо слінг для своєї крихітки

Додати коментар |

Достатньо бути просто люблячою матусею без освіти медика чи психолога, щоб добре знати, наскільки важливо дитині знаходитися біля мами. Подарувати можливість гармонійно розвиватися змалечку, постійно чути улюблений голос і відчувати тепло материнського тіла допоможе слінг. Для матусь він також стане гарною знахідкою, адже він розв’яже руки та дозволить бути максимально активною.

Плюси та мінуси слінгів

Придбати таку переноску для малюка можна ще до пологів. Вже в перші тижні після народження дитя гарантовано буде нагода використати її за призначенням. Слінги бувають різні. Кожний тип має свої особливості, варто врахувати їх перед покупкою тієї чи іншої моделі.

  • Слінг-шарф – оптимальний варіант для прогулянок з малям, особливо підходить для вгодованих дітлахів. Завдяки значній довжині – 3-6 м, виріб дозволяє прив’язати до себе дитину зручним для неї способом. Таку модель можна носити відразу на двох плечах, а також і на одному плечі. Навантаження при будь-якому варіанті носіння буде рівномірно розподілятися на спину мами. Плюси: підходить для носіння великих діток, а також для багатогодинних прогулянок; великий вибір положень для носіння дитини. Мінус: його довго намотувати, а також через багатошаровості тканини дитині може бути в ньому жарко.
  • Слінг на кільцях – це відріз тканини, ширина якого приблизно 70 см, а довжина близько 2 м. На одному кінці знаходиться м’який ущільнювач під плече, а на іншому – кільце, куди заправляється другий край слінгу. Довжина слінгу регулюється. Плюси: легкість в надяганні та проста конструкція робить такий слінг зручним для домашнього використання. Мінуси: при великій вазі малюка відчутна навантаження; дерев’яні кільця не зовсім міцні і можуть лопнути від ваги великих дітей.
  • Май-слінг нагадує переноску «кенгуру»: квадратний або прямокутний відріз цупкої тканини має довгі лямки, які дозволяють фіксувати виріб за спиною у дорослого. Плюси: рівномірне розподілення навантаження на спинку дитини. Мінуси: відсутність можливості носити малюка в горизонтальному положенні.

Май–слінг

Правила вибору

Щоб слінг став помічником, варто враховувати наступні аспекти:

  • вік і вагу: більшість слінгів розраховані не тільки на немовлят, а й дітей до 3 років;
  • характер крихітки: непосидюча дитина навряд чи довгий час витримає сидіти на шиї;
  • мету використання: для домашнього використання підійдуть вироби з бавовни та льону. Вуличний слінг повинен більш теплим і щільним.

Щасливе материнство – це максимальний комфорт. Досягти його спроможні прості речі, наприклад, правильно підібраний слінг.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>