«Вагітний» гардероб, або як виглядати стильно майбутній матусі

Додати коментар |

Часто чоловіки не розуміють зацікавленість жінок в постійному поповненні гардеробу. Але без деяких обновок під час вагітності слабкій статті просто не обійтися.

Кардинальні зміни чи вірність власному стилю

Майбутня матуся, як правило, хоче змінюватися, обирати щось більш скромне, що підкреслить її новий статус. Але сміливим модницям не варто зраджувати свої уподобання. Вагітна жінка може носити чорний колір в одязі, одягати короткі спідниці та облягаючи штанці, відкривати декольте, якщо це дозволяє фігура. Виробники одягу для вагітних пропонують найрізноманітніші моделі: стримані та класичні, вишукані і сміливі, з романтичними рюшами, в спортивному стилі. Кожна жінка обов’язково обере собі близький образ. Але не варто одразу наповнювати віртуальний кошик чи фірмові пакети в магазині всім, що здасться необхідним. Для початку непогано придбати «перехідні» речі.

Магазин. Початок

Без таких речей не обійтися жінці, коли форми тільки починають округлюватися. Звичний одяг стає тісним, а для блуз, суконь, брюк для вагітних ще не «вистачає» животика. Подібні предмети гардеробу стануть в нагоді одразу після народження дитини. Тіло вимагатиме певний час на відновлення допологових форм, тому «перехідні» речі стануть актуальними на цей період.

Для майбутніх матусь навіть існує своя мода. Тому не варто переживати залишитися в ізоляції на довгих 9 місяців. Животик буде збільшуватися, але це зовсім не заважає жінці демонструвати свою чарівність и привабливість. Підкреслити саме ці риси допомагає одяг для вагітних Мамин Дом™.

Що треба купити?

Навіть тим, у кого є можливість придбання необмеженої кількості речей, варто пам’ятати, що «вагітний» одяг буде носитися лише кілька місяців. Навіть 2-3 комплекти для вагітних можна урізноманітнити аксесуарами. Це дасть змогу при мінімальних тратах виглядати оригінально кожного разу.

Влітку майбутній матусі не обійтися без суконь чи сарафанів. Чудово виглядають вагітні у моделях максі. Восени та навесні зручно носити джинси, брюки зі спеціальними широкими поясами. Вони м’які та еластичні, що не тільки не здавлють живіт, а навпаки, бережно підтримують його, захищають від холоду та вітру. Жінкам, у яких останні місяці вагітності припадають на зимовий період, варто попіклуватися про зручний верхній одяг.

Окремим пунктом стоїть білизна для вагітних. Вона обов’язково повинна бути виготовлена з натуральних матеріалів та добре сидіти на фігурі, особливо це стосується бюстгальтера. Часто груди починають збільшуватися задовго до пологів, тому важливо вчасно придбати бра необхідного розміру. Після завершення процесу годування груддю вони також стануть у нагоді. Адже тоді груди поступово почнуть зменшуватися до попередніх форм.

Білизна для вагітних

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>