Транспортуємо малюка

Додати коментар |

Яка думка крутиться в голові кожної матусі вже на другий день після пологів? Напевно здогадалися, що цим «хітом» є заповітне словосполучення «Хочу-у-у-у додому!». І як тільки лікар дає добро на виліт в рідний дім, новоспечена мама починає поспіхом збирати речі. Окреме місце займають збори малюка. Його одягають в заздалегідь підготовлений костюмчик, а далі у чому «піде» дитина – справа суто індивідуальна.

Конверти для новонароджених

Раніше подібні вироби були дуже популярні. Часто дітей забирали додому на руках, тому їх потрібно було у щось укутати-замотати. Далі традиція збереглася, а самі конверти стали функціональнішими і привабливішими.

Багато мам останнім часом критикують непрактичність придбання, спираючись на те, що конверт буде використовуватися начебто всього один раз. З цим важко погодитися. Адже в конверт Womar (Польща) можна загорнути дитину, покласти в коляску і відправитися на прогулянку. Якщо потрібно відвідати поліклініку, то виріб можна використовувати в якості підстилки на пеленальний столик. Також теплі конверти Модный карапуз™ зручно використовувати під час обряду хрещення.

Конверт Womar

Рюкзаки переноски

Часто для активної, веселої, товариськї молодої мами перший рік дитини стає справжнім випробуванням. З новонародженим ще рано ходити в музеї чи театр, спілкування з іншими матусями і малюками поки теж обмежене – старші малюки можуть розбудити дитину, захопившись грою або просто заплакавши. Сидіти годинами на лавці нудно, а подруги під час ваших прогулянок з малюком ще зазвичай на роботі. Коляска, в яку так зручно укласти малюка на сон, прекрасна, якщо ви гуляєте в парку, але при спробі зайти в супермаркет за продуктами або заїхати в аптеку, виникає маса проблем, починаючи з того, як не розбудити малюка і закінчуючи тим, де залишити коляску, якщо для неї непередбачений заїзд. Коли ж малюк підростає і не хоче сидіти в колясці, а пройти багато він ще не в силах, незамінна досі коляска стає перешкодою свободі і легкості пересування.

Вдало змінить або стане хорошим доповненням до неї рюкзак переноска від Модный карапуз™. Помістивши дитини в це пристосування, легко робити домашню роботу – дитина при мамі, а руки вільні. На прогулянках ж воно відмінно заміняє коляску і навіть має незаперечні переваги, крім емоційного зв’язку з мамою, контакту шкіра до шкіри і вільних рук. З дитиною в рюкзаку можна легко зайти в транспорт, магазин, аптеку, відвідати виставку чи музей, не ламаючи голову над тим, де б безпечно залишити коляску і як взяти на руки малюка і ще 2 сумки.

Рюкзак Модний карапуз

Придбавши всі пристосування для перенесення малюка, можна швидко влитися в звичний ритм і легко підлаштуватися під нові реалії.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>