Молоковідсмоктувач: необхідність чи непотріб?

Додати коментар |

Незважаючи на активну пропаганду лікарів грудного вигодовування, а також природність цього процесу, все ж життя часом вносить до нього свої корективи. Деякі малюки з’являються на світ раніше визначеного терміну і занадто ослаблені, щоб смоктати молоко самостійно, а інші просто лінуються це робити. Занадто тугі груди, вдавлені соски, лактаційний криз, необхідність раннього виходу на роботу – ось далеко не повний список умов, за яких молода мама потребує помічника. Спеціальній пристрій – молоковідсмоктувач – можна придбати в магазині для мам і дітей або в аптеці. Головне – не помилитися з вибором.

Коли треба купувати виріб?

Поспішати з придбанням не варто. Заздалегідь відправлятися в магазин потрібно тільки мамам, які не планують надовго розлучатися з роботою. Тоді потрібно зупинити свій вибір на приладі, що володіє великою потужністю і ефективністю, а також має в комплекті спеціальні контейнери для зберігання молока і охолоджуючі пакетики.

Молоковідсмоктувач Avent

Якщо дитина не хоче або не може смоктати самостійно, а мама бажає зберегти природне вигодовування, без молоковідсмоктувача не обійтися, більше того – зціджувати доведеться багато і часто. Значить, що модель повинна бути надійною і максимально зручною у використанні. Знадобиться прилад і в тому випадку, якщо мамі і малюкові доведеться розлучитися на тривалий час. Тоді регулярне зціджування допоможе забезпечити вироблення молока, що надалі дозволить налагодити самостійне вигодовування.

Деяким мамам молоковідсмоктувач потрібен для більш ефективного розціжування грудей і збільшення лактації. Хоча в цьому випадку придбання, швидше за все, незабаром залишиться без діла, оскільки годування на вимогу, масаж грудей, вживання лактаційних зборів та гомеопатичних засобів практично у всіх випадках допомагають налагодити грудне вигодовування і без застосування молоковідсмоктувача.

Коли прилад не потрібен

Не слід використовувати прилад, якщо молока виробляється занадто багато. Це – питання декількох тижнів, поки організми мами і дитини підлаштовуються один під одного. Надалі молока буде приходити рівно стільки, скільки треба малюкові. Якщо після годування залишається відчуття переповненості залози, краще зцідити трохи вручну, інакше приплив молока тільки збільшиться.

При хворобливості і тріщинах сосків лікарі зазвичай радять не прикладати немовля до хворої грудей, а зціджувати з неї молоко. Але рани заживають досить швидко, так що купувати молоковідстмоктувач на кілька днів немає необхідності. І вже зовсім без нього обійдуться ті, кому вдалося налагодити грудне вигодовування. У цьому випадку зціджувати не потрібно, тому і прилад не знадобиться.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>