Комфортний сон під час вагітності.

Додати коментар |

Вагітні жінки хочуть забезпечити собі затишок і комфорт вдома, на роботі і навіть вночі під час сну. Для багатьох майбутніх мам пеньюари відходять на другий план і поступаються місцем нічним піжамам і сорочкам.

nochnaja-sorochka-henni-anita-1242_enl

Матеріал одягу для нічного відпочинку.

Під час вагітності у жінок послаблюється терморегуляція і, як наслідок, частішає потовиділення. Тому нічний одяг повинен володіти гігроскопічними і теплопровідними властивостями. Іншими словами, він повинен вбирати зайву вологу і дозволяти тілу дихати. Такими властивостями володіє бавовна, шовк, льон. Ще одна перевага натуральних матеріалів -вони не накопичують статичний заряд, на відміну від синтетики. Одяг для сну підлягає пранню мало не кожен день, тому він повинен добре пратися, швидко сохнути, легко прасуватись, не вигоряти на сонці і не втрачати первісний вигляд.

Найпопулярнішим одягом для сну є піжама і нічна сорочка! Піжама добре закриває тіло, зігріваючи його. Гумка від штанів або лосин утримує низ, не даючи йому зіскочити або перекрутитись. У порівнянні з нічною сорочкою, тіло більш закрите, а отже, дихає менше.

pizhama-glory-dlja-kormlenija-241717e_enl

Нічна сорочка швидко надягається  і легко знімається. Якщо Ви вночі прокинулися, щоб сходити в туалет, вам не доведеться роздягатися. У ній тіло більш відкрите, тому більше дихає і відпочиває. Проте є в ній і недоліки. Вона може підскакувати уві сні і перекручуватися, відкриваючи ділянки тіла, які можуть замерзнути.

Виходячи з вище перерахованого, нічну сорочку потрібно вибирати тим, хто не може спати оголеним навіть влітку. А ось для холодного і перехідного періоду  року відмінно підійде піжама або нічний комплект. Тільки потрібно врахувати одну особливість – животик вагітної жінки безперервно збільшується. Тому, якщо ви не збираєтеся часто купувати новий одяг для сну, ретельно продумувати який фасон і з якого матеріалу слід її купувати.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>