Коляски для прогулянок

Додати коментар |

Навіть коли дитина починає ходити, час відмови від візка ще далеко. Таким транспортом малюк може користуватися до 2,5-3 років. Він незамінний, в першу чергу, для матусі, яка має не лише організувати прогулянку дитині, а й зробити закупи в магазині. Трішки протупотівши ноженятами, малеча може решту дороги добиратися до місця призначення у візку. Зручно почуваються у прогулянкових колясках діти, які вже вміють впевнено сидіти, тобто у віці 6-8 місяців.

Яку модель купити?

Обираючи такі візки, варто знати, що вони поділяються на типи:

  • по сезонності використання: на літні та зимові моделі;
  • за способом складання: на коляски-книжки і коляски-тростини;
  • за кількістю коліс: на триколісні та чотириколісні.

У зимових прогулянкових колясок великий діаметр коліс, особливий утеплений чохол для дитячих ніжок, об’ємний капюшон, що при нагоді стає надійним захисником від негоди. Вони досить важкі, але «зайва» вага не позначається на маневреності, комфорті та компактності.

Зимова коляска

Коляска для прогулянки літнього типу має невеликі колеса, регульовану спинку, компактний протисонячний козирок та дощовик. Її корпус виготовлено з легкого алюмінію, а в якості матеріалу для кузову використовується легкий, але міцний текстиль. Його можна без зайвих зусиль відчистити від забруднень. Також не варто сумніватися в водостійких можливостях такого матеріалу.

Коляска для прогулянки літнього типу

Дитячі коляски-тростини називаються так тому, що їх можна складати уздовж своєї осі, а після складання мають форму тростини. Такі дитячі транспортні засоби легкі й компактні. Однак спальне місце в них недостатньо жорстке та зручне для малюка першого року життя.

Коляски-книжки можна складати вдвічі, тоді спинка стикається з сидінням. У порівнянні з коляскою-тростиною є цілий ряд переваг:

  • зручне транспортування;
  • можливість регулювати спинку;
  • надійна конструкція.

Кількість коліс у візочку впливає на його маневреність. Більш легкою в управлінні є саме чотирьохколісна модель.

Багато брендів враховують при створенні транспортних моделей вікові особливості малюків, побажання батьків та поради педіатрів. Вони намагаються зробити візок максимально комфортним для всіх його користувачів, а також розширити функціонал коляски. При цьому виробники не забувають про зовнішню привабливість моделей. Дорослим варто орієнтуватися на вік, період використання та власний смак, здійснюючи покупку.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>