Готуюсь стати мамою … хрещеною мамою

Додати коментар |

Якщо вам випала щаслива нагода стати хрещеною матусею, то не варто одразу починати переживати щодо нових обов’язків та правильного виконання ритуалу. Необхідно добре підготуватися, щоб і сам обряд, і подальші турботи не були незрозумілими та дивними.

Хрещені батьки беруть на себе відповідальність за розвиток, виховання дитини як і біологічні батьки. Тому перше, що варто усвідомити, що призначення на нову роль – це не формальність, а важливий обов’язок, який потрібно виконувати протягом всього життя. Перше, що треба зробити – це підготуватися морально. Доцільно буде сходити до церкви щоб проконсультуватися зі служителями. Якщо важко здійснити вибір – бути чи не бути, також не зайвим буде відвідати Храм Божий. Часто саме там містяться відповіді на всі запитання.

Часто потенційні хресні переймаються через фінансові витрати, які лягають на їхні плечі. Але головне, не скільки буде витрачено чи не витрачено на малюка в майбутньому, а те, наскільки щирі переповнюють серце «нових» батьків. Якщо дитина питання відмовитися від ролі хрещеної відпадає одразу, то потрібно переходити до етапу підготовки.

Набори для хрещення, крижма

Хрещена мама обов’язково повинна прийти до церкви у спідниці чи сукні, неможна забувати одягти хрестик. Ідеально, якщо матуся зможе подумки прочитати молитву над дитиною та взагалі матиме натхнення весь час молитися за долю малюка. Фінансові витрати часто лягають на плечі хрещеного батька, але крижма для хрещення обов’язково має бути куплена мамою. Це – символічна річ. Саме на це простирадло приймають батьки дитину після купелі. Воно буде протягом всього життя зберігатися у домі хрещеника, оберігати його та надавати силу, здоров’я в майбутньому. Раніше крижмою ставав звичайний рушник але сьогодні в продажу є спеціальні набори для хрещення від Бетіс™. Вони ніжні, м’які та витончені, що підкреслює святкову атмосферу Таїнства.

Набор для хрещення

Після обряду зазвичай відбувається святкове застілля. Батькам самим буває важко підготувати все своєчасно, адже маленька дитина потребує постійної уваги. Одразу ж з’являється нагода допомогти хрещеній мамі. Навіть приготувавши 2-3 страви, вона здатна значною мірою звільнити руки батькам крихітки. Під час хрестин хрещена мама також не повинна залишатися в стороні – активна допомога в обслуговуванні гостей та підтримання святкової атмосфери стане приємним обов’язком на фуршеті.

В житті хрещена має різнобічно розвивати дитину та брати активну участь у вихованні духовності. Завдання не з легких, але воно того вартує!

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>