Білизна для вагітних: особливості

Додати коментар |

Вагітність змушує тіло жінки змінюватись. Свої відбитки вона залишить і після народження дитини. Щоб мінімізувати «втрати» та максимально швидко і точно наблизитися до допологових форм, варто обирати правильну білизну. Її вигляд, матеріал та форма важливі для жінки у будь-якому статусі. Але під час вагітності більшість майбутніх мам висуває більш жорсткі вимоги до нижньої білизни.

Білизна для вагітних Alles

Вперед до магазину жіночої білизни

Купувати необхідні вироби краще у спеціалізованому магазині. Часто «вагітну» білизну пропонують поряд із звичайною. Також прийнятно здійснити покупку в онлайн магазині, який спеціалізується на продажу товарів для мами та дитини. В такому разі є високі шанси придбати дійсно якісну продукцію.

Матеріал

Яку б торгову точку не обрала майбутня матуся, вона буде здивована великим асортиментом жіночої білизни для вагітних. Перше на що треба звертати увагу це – матеріал та його якість. Краще зупинитись на натуральних тканинах: бавовні, льону чи тонкому трикотажі. Такий матеріал буде «дихати», ефективно вбирати вологу. Додатковим бонусом може стати антибактеріальне просочення, що відповідатиме за гігієнічний захист.

Розмір

Він може значно відрізнятися від «до вагітних» параметрів. Груди можуть збільшуватися під час всього періоду виношування дитини, тому важливо мати в своєму розпорядженні відповідні моделі. Не варто лінуватися примірювати різні розміри бюстгальтерів. Можливо, спочатку це буде незвично, адже часто жінки самі дивуються новим формам. Варто пам’ятати, що виріб не мусить здавлювати грудей, тиснути та перешкоджати вільному диханню. Бажано, щоб бюстгальтер мав регулятори довжини не тільки на лямках, але й під грудьми. Він має бути без кісточок та з широкими бретелями. Така модель буде правильно підтримувати груди, що допоможе зберегти їх форму в майбутньому.

Багатьох приваблює безшовна білизна. І не дарма, адже вона дуже зручна та еластична, і може бути непомітною під будь–яким одягом. Вона підкреслює жіночний силует, забезпечує відмінну підтримку грудей та може похизуватися гігроскопічністю.

Виробники білизни для вагітних знають, що жінка прагне бути привабливою за будь–яких обставин. Тому вони пропонують бюстгальтери та трусики не тільки різних відтінків, але й з декоративними елементами: стразами, вишивкою, комбінованими вставками. Не менш важливо, щоб зручна білизна була гарною та подобалася жінці.

Які обрати трусики?

Що стосується моделей трусиків, то вони мають спеціальній крій, який дозволяє уникнути тиску на живіт. Це можуть бути сліпи, трусики – міні, стрінги. Щодо останніх видів, то гінекологи рекомендують утриматися від носіння подібних моделей, принаймні постійно. Краще зупинитися на закритих трусиках, передня частина яких значно вища від задньої. Це забезпечує свободу рухів майбутній мамі та захист животика від зайвого тиску.

Трусики-бандаж

Придбати необхідно кілька комплектів білизни різних розмірів. Це дозволить майбутній мамі почуватися комфортно, зручно та впевнено.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>