Що цікавого у пісочниці?

Додати коментар |

Пісочниці для дітей є чимось магічним, інакше, як поясните те, що повз спокійно проходять одиниці. Це місце приховує безмежні можливості для гри, а також чудову можливість попрацювати з природнім матеріалом. Батькам варто бути уважними на незнайомому місці, а також попіклуватися про запас ідей для гри.

Пісочниці для дітей

Увага – пісочниця: безпека понад усе!

Дорослим не варто водити дитину в пісочницю, де вигулюють собак і котів або є сміття. На жаль, але на дитячих майданчиках можна знайти і більш небезпечні речі. Тому найкращою та найбезпечнішою пісочницею буде та,що зроблена власними руками. Встановити її можна у дворі біля будинку або на дачі. Важливо подбати про захист пісочниці від непроханих гостей або можливої негоди.

Якщо тато або дідусь має золоті руки, то він зможе самостійно змайструвати пісочницю. Все необхідне можна знайти у магазинах. Також у дитячому відділі є можливість придбати вже готові контейнери для піску з кришкою. Пісок краще брати на піщаних кар’єрах, але і в такому випадку його необхідно ретельно просіяти, щоб видалити бруд і гострі камінчики. Догляд за піском теж необхідний: час від часу його варто розпушувати та виривати травичку.

Чим зайняти дитину в пісочниці?

Розпочати знайомство бажанно з правил гри, тобто розповісти дитині, що не можна розкидати і розсипати пісок за межі пісочниці. Наступний крок: показати сухий та вологий пісок, вказати на їх відмінності. Малюку, скоріше за все,сподобається мокрий «будівельний» матеріал.

Не дивлячись на те, що дитина будуватиме рукам, схоче саме долонями торкатися до піску, її все-таки варто озброїти спеціальним набором. Він складається кількох пасок, лопатки, граблів і відерця. Спочатку малюк буде із задоволенням знищувати «споруди», потім допомагати набирати пісок для будівництва, а невдовзі і самостійно ліпити фігури.

З мокрого піску можна побудувати навіть замок, точніше матуся може побудувати замок, а дитину можна попросити зробити до нього парканчик (між долоньками зліпити мокрий пісок) або вирити рів (лопаткою викопати маленьку траншею навколо замку). Можна зробити сад з гілочок, закопаних у пісок, або «спекти торт», прикрасивши його камінчиками та травинками.

Дорослим необхідно постійно коментувати свої дії, а також хвалити та підтримувати дитину. Таким чином, підвищується її самооцінка і зміцнюється цікавість до творчого сприйняття світу. Пісочні ігри не тільки розвивають дрібну моторику, але вчать мислити, творити, фантазувати.

Пісочні ігри

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>