Музичні іграшки для Вашого чада

Додати коментар |

З давніх часів кожна мама хотіла виховати у своєї дитини хороший смак до музики. У сучасній медицині лікарі навіть рекомендують з другого триместра вагітності давати слухати своєму “пузику” класичну музику. Але що робити коли ваш малюк вже народився, як розвити в нього любов до музики? І взагалі яку музику давати слухати малюку? На допомогу в цьому нам приходять музичні іграшки.

Мобіль

Напевно перша музична іграшка яка з’являється в малюка це мобіль. Більшість мам мобілі купують ще до появи малюка. Але на що потрібно спиратися обираючи таку іграшку? Пам՚ятайте що це буде перша іграшка у вашого малюка і він лише починає знайомитися з навколишнім світом. Тому мелодія не повинна бути гучною, а має  бути приємною для слуху. Рекомендую прослухати декілька різних мабілів і визначити який з них звучить найкраще. Ще мобіль повинен бути яскравим, щоб привертати увагу. А ось що до того з якими іграшками він буде вже обирати Вам.

Мобіль

Іграшки можуть бути пластмасові, м’які  або резинові. На пластмасових та резинових простіше підтримувати гігієну, на м՚яких гігієну підтримувати складніше, але малюк не зможе боляче вдаритися якщо буде бити по них ручками. Також на деяких мобілях є світлові ефекти зверніть увагу, щоб світло не було занадто яскравим.

Музичні нічнички

Чудовою допомогою мобілю може бути світильник або нічник-проектор. Він може виконувати декілька пісеньок, супроводжуючи їх картинками, які можуть змінюватися. Нічник може служити, як  настільна лампа, адже маленьким дітям не рекомендують спати в темряві. Такий нічничок потрібно прослухати самим і пам’ятайте що цей нічник ви будете використовувати здебільшого вночі тому мелодії повинні бути спокійними.

Музичні нічнички

Картинки мають бути великими та якомога чіткішими.В даний час більшість нічничків може навіть не лише програвати музику, а й розповідати казки, що також принесе велику користь вашому малюку, для розвитку слуху та мови.

Напевно наступними  музичними іграшками, які у вас з՚являться це різні брязкальця і калатушки. Вони також корисні для розвитку слуху та розуміння як звучить та чи інша іграшка. Тому намагайтесь дібрати  іграшки з різним звучаням.

Дитячі музичні інструменти

Також чудово розвивати слух та музичні здібності дитини допоможуть дитячі музичні інструменти. Вони є дуже різноманітні наприклад: ксилофон, барабан, бубон (тамбурин), дзвіночки, кастаньєти, бонго, дитячий синтизатор. Деякі з перелічених вище іграшок можуть стати чудовою альтернативою брязкальцям та калатушкам. І не забувайте, що кожна іграшка корисна для малюка якщо правильно її застосовувати.

Дитячі музичні інструменти

В наш час технології пішли дуже далеко вперд з’явилася безмежна кількість музичних, інтерактивних, розвиваючих іграшок. Тому, яку іграшку вибрати Вашій дитині залежить лише від Вас.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>