Лялькові меблі

Додати коментар |

Перед тим, як приступити до виготовлення іграшкових меблів, варто визначитися для кого вони будуть призначені – для ляльок чи все-таки для дітей. Це дуже важливий момент, оскільки маленькі діти – це народ своєрідний і допитливий, який рідко пропускає можливість пошукати відповідь на запитання: «Як це працює?».

Як догодити маленьким експертам?

Саме дитина найкраще спроможна перевірити річ на міцність. Вона обов’язково спробує розібрати новинку у своїй кімнаті, подивитися що знаходиться всередині і.т.п. Тому, якщо лялькові меблі будуть застосовуватися для гри, а не в якості експоната музею, тоді вони повинні бути надійними, міцними, довговічними та мати багатофункціональне призначення. Важливо, щоб іграшка була виготовлена охайно, точно та аккуратно.

Лялькові меблі

У грі діти не рідко копіюють життя і повсякденні турботи, а також відносини своїх батьків, одним словом простий повсякденний побут. Коли дитина грає, вона як би подумки переноситься в свій власний світ, який заснований завдяки досить різноманітної дитячої фантазії. Дитина сама створює цей світ і в точності відтворює всі події, які його оточують. І цілком можливо те, у що малюк, грає сьогодні, надалі, буде відтворювати у своєму реальному житті. Саме тому вкрай необхідно створити якийсь прототип дорослого будинку, щоб запрограмувати і виховати в дитині таке поняття як сімейний затишок і міцна дружна родина, в якій панує спокійна та доброзичлива атмосфера.

Де взяти «будівельний матеріал»?

Ляльки в понятті дитини – це дорослі люди, а значить, вони повинні мати все необхідне. Одним словом меблі для ляльок повинні складатися з тих елементів, з яких складається домашній інтер’єр: шафа, плита для приготування їжі, ліжко, диван, тумбочки. Для виготовлення меблів для ляльок найкращим матеріалом є картон. Коробки з-під сірників швидко та легко скалатаються в комод або перетворюються на підвісні полиці. З’єднати між собою деталі треба за допомогою клею.

Зручний та гарний ляльковий будиночок можна зробити зі звичайної великої коробки з картону. Щоб іграшковий аналог максимально був схожий на справжній дім, варто канцелярським ножем вирізати вікна та двері. Не зайвим буде розфарбувати будинок ззовні та всередині фарбами, «наклеїти» картини і килими. Такі завдання можна виконувати разом з дітьми. Для них це стане цікавим досвідом та незабутніми хвилинами спільної діяльності з мамою чи татом.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>