Конструктор в дитячій: іграшка №1

Додати коментар |

Всі психологи солідарні у питанні необхідності придбання для дитини конструктора. На відміну від багатьох інших іграшок, він створений не лише для розваги, а й для розвитку. Гра з конструктором передбачає формування певних навиків, активізацію розумових процесів у дітей. Часто малюку на етапі знайомства з іграшкою важко розібратися самотужки, тому це чудова нагода для батьків та дітей разом корисно провести час.

Конструктори для дітей

Які бувають конструктори?

Найпростішою іграшкою з цього розряду є кубики. Їх можна запропонувати навіть дитині до року. Спочатку малюк руйнуватиме конструкції, зведені батьками. Тому не варто замучуватися чи підозрювати крихітку у незграбності. Трішки терпіння і дитина сама складатиме спочатку невисокі вежі, а потім будуватиме справжні фортеці. Кубики з буквами або складами допоможуть познайомити малюка з літерами чи навіть навчити читати.

Недорогим та корисним конструктором для дітей є мозаїка. Це можуть бути крупні шестигранні елементи та дрібніші деталі на ніжках. Перші призначенні для діток від 10 місяців. Другі прийдуться до снаги малюкам від 2-3 років.

Блоковий конструктор – це багато деталей різних розмірів та кольорів з виступами для з’єднання деталей між собою. Часто комплекти містять в собі заготовки для збору машинки, літака, різних споруд. Конструктори «Лего» мають у своєму арсеналі ще й фігурки людей, тварин, різні предмети побуту та інвентар. Це заохочує малюків і до рольових ігор.

Є конструктори, які передбачають створення певної споруди чи транспорту. У коробці вони знаходяться у зібраному вигляді. Популярними хлоп’ячими улюбленцями є мото-конструктори. Вони дозволяють власними руками зібрати іграшку для інших ігор.

Конструктор будинок

Машинки-конструктори на рівні з іншими видами будуть цікаві малюкам з піврічного віку. Батькам бажано забезпечувати дитячу кімнату подібними іграшками, доки вони приваблюватимуть дитину.

Як обрати конструктор?

    Безпосередньо у магазині, варто звертати увагу на наступне:

  • кількість деталей та рекомендації щодо віку, зазначені на упаковці;
  • кольори мають бути гармонійно підібраними;
  • упаковка має бути яскравою та надійною, адже іграшку треба буде зберігати довго.

Конструктор з його деталями – це не лише розвиток у дитини інтелекту, моторики рук, уваги, мислення та уяви, це також непогана нагода привчити малюка до порядку. Адже прибрати всі елементи у коробку після захоплюючої гри буває важче, ніж спорудити найвищу вежу.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>