Гра за столом: буде цікаво!

Додати коментар |

Важко не погодитися, що малюка треба постійно розвивати. Робити це можна і треба за допомогою настільних ігор. Їх варто запропонувати дитині вже в віці 3-х років. Вони урізноманітнять повсякденний ігровий набір та стануть корисним дозвіллям.

Чому це варто мати на столі?

Для кожного віку і рівня розвитку є різні ігри. Граючи в них, дитина вчиться логічно мислити, правильно будувати певну стратегію дій, запам’ятовувати та аналізувати, а також багатьом іншим корисним навичкам. Серед різноманіття настільних ігор обов’язково можливо обрати оптимальний варіант, взявши до уваги інтереси та потреби дитини.

Настільні ігри для дітей

Подібні ігри здатні вгамувати маленького бешкетника. Дитина буде вчитися посидючості, усвідомлювати, що людина в своєму житті не тільки відпочиває і розважається, але ще працює. Настільні ігри вимагають максимальної концентрації уваги. Вони виховують жагу стати лідером, прагнення до перемоги та розвивають комунікативні навички.

Як навчити грати?

Перш за все треба донести до дитина, щоб кожна гра має певні правила, і їх не можна порушувати, бо буде нецікаво. Малюк має усвідомити, що варто діяти лише згідно вимог і вони однакові для всіх. Дорослим необхідно пам’ятати і інші правила – «дорослі»:

  • не підвищувати голос;
  • не підганяти дитину та не критикувати;
  • підказувати м’яко та ненав’язливо;
  • щиро радіти навіть невеликим перемогам, підбадьорювати маленького гравця.

Якщо гра з якихось причин «не клеїться», то можливо варто обрати інший настільний варіант. Великий вибір дозволяє це зробити.

Які є настільні ігри для дітей?

Однією з найпопулярніших настільних ігор є доміно. Грають у нього фішками, які поділені на дві половини. На кожній половині є свій малюнок, цифрове число або якесь інше зображення. Суть гри полягає в тому, що треба знайти однакові половини і зіставити їх. Той гравець, хто збудує найдовшу лінію, вважається переможцем. У доміно можна грати з самого раннього дитинства. Першим завданням буде пошук однакових картинок. З віком правила можна поступово ускладнювати.

Доміно

Настільними іграми вважаються також шашки та шахи. Це вже більш складні стратегічні ігри, грати в які можна приблизно з п’яти років. Головне в них – вибудувати правильну стратегію і прорахувати противника на кілька ходів вперед. Тільки в цьому випадку можливий виграш. Ці ігри гарні ще й тим, що формують у всіх дітей посидючість, особливо корисні вони для дуже активних і рухливих дітей. До настільних ігор відносяться і всі різновиди карткових ігор.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>