Чи приховують загрозу роботи–трансформери?

Додати коментар |

Трансформери створені для тих хлопчиків, які обожнюють супергероїв і цікавляться механічними пристроями. Якщо батьки давно помітили, що дитину захоплюють надлюдські здібності, якими володіють персонажі фантастичних саг про супергероїв, то з подарунком до найближчого свята вже вирішено. Могутній та фантастичний робот, отриманий в якості презента, зробить малюка ближче до улюбленого супергероя та неодмінно стане кращою іграшкою.

Роботи-трансформери

Ще один аспект – інтелектуальний. Хлопців часто цікавлять принципи роботи механізмів, схема їхньої роботи. Наявність у дитини механічної іграшки пробуджує в майбутньому чоловікові цікавість, спонукає вивчити більше інформації з певного «технічного питання». І, якщо вам вдасться правильно і тактовно побудувати з дитиною діалог на цю тему, в майбутньому можете отримати успішного в науках школяра. Отже, висновок перший: роботи-трансформери здатні не тільки порадувати малюка, але і принести йому очевидну «інтелектуальну» користь!

Робот: супергерой VS гаджет

Умовно роботів можна розділити на дві великі категорії. Перша – це могутні роботи-супергерої, знайомі вашій дитині, завдяки однойменним фільмам, а також ряду художніх творів. У цю ж групу слід додати інших роботів-героїв – наприклад, фантастичних воїнів-комах. У більшості своїй це грізні роботи-трансформери – іграшки, які не залишать байдужим жодного хлопчика. У грі вони можуть розвивати фантазію, комунікативні вміння у дитини.

Друга група роботів призначена для допитливих школярів, яких більшою мірою цікавить механіка, ніж фантастичний образ героя. Мініатюрні прототипи комах з вбудованими сенсорами і програмами «життя», які навчаються як механічні домашні тварини. Подібні іграшки роботи для дітей стануть не просто веселою розвагою, а й прекрасним внеском в освітню діяльність. Однак завжди необхідно враховувати, що така «інтелектуальна іграшка» буде до смаку не кожній дитині. Тому варто звертати увагу на інтереси дитини.

Робот іграшка

Якщо з малих років дитина тягнеться до «технічної» сторони питання, тобто цікавиться механікою, машинами, фізикою, робот-гаджет буде кращим подарунком для нього. Якщо ж дитина воліє цілими днями грати з однолітками у фантастичні гри – варто зробити вибір на користь «красивого» супергероя-трансформера.

Психологи запевняють батьків, що подібні іграшки безпечні для дітей. Але краще придбати їх малюкам старше 5-річного віку.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>