Чи потрібні м’які іграшки малечі?

Додати коментар |

Зворушливе ведмежа, зайчик з білосніжними вушками, собачка з ворсяною борідкою – сучасні батьки виросли з такими іграшками, тому із задоволенням дарують їх власним дітям. А чи потрібні вони? Фахівці  стверджують: так, потрібні,  ще як! Але не будь-які.

У багатьох дітей є не просто улюблені іграшки, а най-най-найулюбленіші. Ті, яких можна садити з собою за стіл і пригощати своїми улюбленими ласощами. Ті, без яких важко заснути, кому можна поплакати в м’яку лапу, якщо тебе несправедливо образили. Вони навіть допомагають у важкій ситуації – наприклад, коли малюк тільки-тільки звикає до дитячого садочку, де немає мами, бігають якісь незрозумілі діти, і у всіх тьоть чужі голоси. Але якщо взяв з собою з дому свого іграшкового друга, все не так погано: він і розрадить, і вислухає, і підтримає. Так от, вкрай рідко такими друзями стають ляльки, солдатики і вже тим більше машинки або літачки. В основному це вони – пухнасті і симпатичні м’які іграшки. Чомусь саме звірят, хутряних і плюшевих, діти з легкістю наділяють характерами та говорять за них зміненими голосами.

Ідеальні м’які іграшки: які вони?

Симпатичні

Великоокі білочки з пухнастими хвостами, м’які кішечки, зворушливі зайчики і, звичайно ж, незграбні ведмеді – ось кого приємно взяти в руки. Вони дивляться на малюків з полиць магазинів з цікавістю і симпатією, викликаючи у них ті ж почуття. Але … Зараз дуже модно виготовляти всіляких іграшок-монстрів. Ось і індустрія м’яких іграшок не відстає від виробників пластмасових трансформерів. На полицях дитячих магазинів повно однооких інопланетян з блакитного флісу і шаблезубих чудовиськ, покритих шовковистою шерсткою. Ну як таких використовувати в сюжетних іграх? Їм навіть ролі негативних персонажів довіряти не хочеться, настільки вони недружелюбні. Їх мимоволі лякаєшся.

Слоник Fancy™

Реалістичні

На думку психологів, для розвитку дитини важливо, щоб іграшка викликала в його уяві образ, що співвідноситься з реальністю. Слоник повинен бути товстеньким і носатеньким, корова – рогатою, верблюд – горбатим. А ось рожево-зеленого зайця або синю свинку малюкові важче ідентифікувати з реальним об’єктом. Вважається, що такі іграшки  дезорієнтують дитину, особливо двох-трьохрічних малюків.

Зрозумілі

Як грати з собачкою або віслючком – зрозуміло: береш іграшку в руки, рухаєш, ніби тварина ходить, і кажеш за них собаччиним і віслючковим голосами. Ось вони вітаються, ось запрошують один одного в гості. А як грати собачкою, у якої на животі – годинник? Гавкати за неї чи стрілки пересувати? А осликом, у якого на боці букви англійського алфавіту, а на спині приклеєний телефон? Взагалі незрозуміло.

Рухомі

Зараз можна набивати іграшки різнорідними наповнювачами – і це гарна мода. Наприклад, черевце собачки набито синтепоном, а лапки – чимось сипучим. Таку собачку можна і посадити, і поставити. Як і таку м’яку іграшку, яку набили не надто щільно, і лапки у неї рухаються. А якщо іграшка жорстка, щільно набита, поза у неї змінюватися не може, з нею і грати складніше. Спробуй вкласти спати зайчика, який вміє тільки сидіти.

Не надто великі

Приблизно до 40 сантиметрів. Тобто, щоб іграшку було зручно брати в руки. Іграшки-гіганти розміром з крісло більше слугують елементами інтер’єру, щось декоративне. Грати з ведмедем, якого і підняти не можеш, жодна дитина не стане. Що стосується дрібних іграшок, менше 10 сантиметрів – вони, на жаль, часто губляться, а це для іграшки не найприємніша «властивість».

Мовчазна

Діти дуже люблять «галасливі» іграшки? Ще б пак, це ж так смішно: натиснув їжакові на лапку, а він тобі пісеньку співає голосом Клари Румянової. Але діти з ними і не грають зовсім, а тільки тиснуть і тиснуть на кнопочку, поки не сяде батарейка, і їжачок замість пісеньки не почне видавати інфернальні хрипи. Тут-то інтерес до нього втрачається.

Якістю та безпечністю виділяються іграшки Fancy™. Висококласні матеріли дозволяють легко чистити та прати їх. Малюкам буде цікаво гратися та пізнавати світ з маленькими яскравими та м’якими друзями. Іграшки Фенсі стануть чудовим подарунком від люблячих батьків до будь-якого дитячого свята.

М'яка іграшка Fancy™

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>