Чарівний світ ігрових комплексів

2 Коментарів |

Повноцінний ігровий комплекс – це мрія будь-якої дитини. Звичайно, можна пограти в подібному комплексі на громадському дитячому майданчику або у торгівельному центрі. Але власний ігровий полігон подарує дитині невимовне задоволення та радість.

Домашній «атракціон»

Встановити подібний ігровий комплекс можна на дачі, біля будинку. Тут малюк почуватиметься господарем, йому не знадобиться чекати в черзі на гірці, відстоювати своє право пострибати на канаті чи погойдатися. Це – непоганий досвід взаємодії у соціумі, але коли дитина втомлюється від цього, власний компактний ігровий простір сприятиме створенню здорового психологічного клімату та позитивного настрою.

ігровий комплекс

Тематичні ігрові комплекси впливають на розвиток якостей характеру. Адже вежі та замки занурюють дітей у казковий світ, де можна реалізувати найсміливіші сюжети ігор.

Стилізовані дитячі ігрові майданчики для вулиці

Малюки полюбляють комплекси з казковими та мультиплікаційними героями. Крім традиційних будиночків, дизайнери пропонують тематичні рішення, створені спеціально для відпочинку на морі, за містом чи гри в умовах сучасної вулиці. «Споруди» для спекотних днів, виконані в морській темі забезпечені парасолькою для додаткового захисту від сонця. На дачі буде добре виглядати лісовий або гірський будиночок. Ігрові комплекси для вулиці дозволяють застосувати найактуальніші та дизайнерські рішення, наприклад, набір для юних альпіністів. Ігрові майданчики для дітей – не просто будиночки, нехай навіть зі справжніми вікнами і дверима. Як правило, це лише частина цілісного комплексу, що складається з гірок, систем взаємопов’язаних сходів і канатів, гойдалок, пісочниць та інших елементів. Подібні комплекси стануть вигідним придбанням, оскільки їхня висота та комплектація може регулюватися та змінюватися, залежно від вікових потреб та інтересів дітей.

ігровий майданчик для дітей

Чим оснащений дитячий комплекс?

Різні деталі можна докуповувати поступово, вони легко комплектуються і встановлюються.

  • Гірки і гойдалки – улюблена забава для всіх дітей, тому без них не обходиться жоден комплекс. Розміри і матеріали можуть бути різними, незмінним залишається вимога до безпеки, якому відповідає більшість сучасних моделей.
  • Пісочниці в комплексі «перетворюються» на черепаху чи велике яблуко. Від вітру та дощу пісочниця ховається під стилізованою кришкою.
  • Спортивні елементи. Система перекладин, сходів, лабіринтів розвиває координацію рухів, стимулює формування вестибулярного апарату. З віком спортивний інвентар змінюється, але незмінним залишається прагнення вести активний спосіб життя, рухатися і долати всілякі перешкоди.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>