Гігієна малюка: що потрібно новонародженому

Додати коментар |

Більшість батьків вже далеко відійшли від забобонів, які не дозволяють дбати про приготування речей для малюка заздалегідь. Майбутні мами, які очікують первістка, намагаються ще під час вагітності вивчити пропоноване виробниками різноманіття товарів для догляду за дитиною і придбати значну частину. Однак практика показує, що приблизно третина всього, що підготовлено заздалегідь для догляду за малюком, залишається навіть не розпакованим. Тому до закупів варто підійти розумно.

Дуже важливо обрати правильні предмети гігієни для малюка – адже вони будуть контактувати з його ніжною шкірою. Тому вони повинні бути безпечні, зручні у використанні і не викликати алергії.

Що необхідно для годування та догляду за порожниною рота?

Правильне грудне вигодовування і відсутність прикорму до півроку може гарантувати правильну гігієну порожнини рота дитини. Також педіатри рекомендують засоби для догляду за порожниною рота – спеціальні серветки. Обробляючи дитині ясна і перші зубки, батьки не тільки дбають про його здоров’я, а й закладають основу такого важливого гігієнічному ритуалу, як щоденне чищення зубів.

Серветки

Догляд за тілом і купання дитини

Говорячи про гігієну, не можна промовчати про важливий і регулярний захід – купання новонародженого. Для цього обов’язково знадобиться дитячий шампунь Карапуз™. Він безпечний для здоров’я, не порушує природний шкіряний баланс та не викликає сліз.

Дитячі шампуні Карапуз

Якщо у малюка є проблема попрілостей, то в такому випадку допоможе дитяча присипка. Вона ніжно і швидко ліквідує подразнення. Масло знадобиться, якщо новонародженому призначено курс масажу, але купувати його дитині зі здоровою шкірою немає сенсу.

    Для щоденних гігієнічних процедур також знадобляться наступні засоби:

  • гігієнічні вологі серветки;
  • ватні палички для чистки вушок і носика;
  • гребінець для волосся;
  • губки для купання;
  • безпечні манікюрні ножиці;
  • дитяче мило.

Побутова хімія

В процесі догляду за новонародженим виникає потреба в особливих засобах для прання. Головна вимога до дитячого прального порошку, кондиціонерів, миючим засобам та іншим хімічним речовинам, якими будуть оброблятися предмети новонародженого – гіпоалергенність. Цей аспект в повній мірі задовольняють порошки для дітей Карапуз™. Цей засіб гарантує безпеку ніжній шкірі малюка, а також видалення плям та бережливе ставлення до речей.

Порошки для дітей Карапуз

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>