Дитячі косметичні засоби

1 Коментар |

Кожна жінка, напевно, не уявляє свій день та туалетний столик без косметики. Все частіше і чоловіки поглядають в бік  засобів по догляду за шкірою. Але виявляється косметика потрібна не лише дорослим, а й малюкам. Що дійсно потрібно дитячій шкірі? Чи вартує купувати повний арсенал, який пропонують виробники?

Догляд за шкірою малюка

Особивості шкіри малюка

Епідерміс дитини, не дивлячись на однакову будову, тонший та уразливіший, ніж у дорослого. Середній шар містить багато вільної рідини, яка втрачається при купанні і висиханні. Тому шкіра дитини більш чутлива до подразнення і фізичного впливу. Щільність потових залоз у дитини вище. Через це малюкові важче контролювати втрату вологи і температурний режим. У дитячої шкіри ще не сформований захисний шар рогової шкіри, тому його легко пошкодити під час очищення та миття. Дитячий епідерміс реагує на різні зовнішні фактори:

  • природного характеру (ультрафіолет, вітер, сухе повітря);
  • фізичний вплив (сповивання, носіння підгузків);
  • органічного походження (контакт з випорожненнями).

На що звертати увагу при виборі?

Сучасні дитячі косметичні засоби мають зводити нанівець негативний вплив та бережно захищати епідерміс малюка. У зв’язку з цим до засобів виставляються особливі вимоги:

  • вони повинні ніжно очищувати;
  • не містити консервантів, барвників та ароматизаторів;
  • повинні мати натуральні інгредієнти;
  • склад має налічувати не більше двох активних компонентів;
  • підтримувати РН-баланс.

Що має бути на поличці?

Малюк не забруднюється, лежачи у візку чи повзаючи по квартирі, тому щодня не варто використовувати миючі засоби. Щовечірнє купання можна проводити із спеціальними засобами раз на 7-10 днів. В якості такого «мильного доповнення» підійде пінка для ванночки.

Використовувати шампунь можна з 6 місяців. Важливо, щоб він був м’яким і не подразнював слизову очей. Миття голови і без того нерідко стає неприємним заняттям для малюка.

Використовувати мило варто щодня навіть ще крихітці, але лише для миття рученят. Краще придбати рідке мило, виготовлене з рослинних компонентів.

Присипка стане справжнім спасінням при попрілостях, тому вона обов’язково повинна бути заздалегідь куплена. А от жирний крем під підгузок навряд чи зможе ліквідувати чи попередити проблему.

Не варто зловживати зволожувальними засобами після купання. Жирна текстура кремів або молочка може забивати пори шкіри, чим викликати подразнення.

Дитячий крем

Кожній мамі варто тримати під рукою вологі серветки, але якщо є можливість видалити бруд простою проточною водою, то упаковку краще відкласти в сторону.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>