Багаторазовий підгузник vs одноразові памперси

Додати коментар |

Така розкіш, як підгузники, увійшла в побут молодих мам та їхніх чад відносно нещодавно. Новинка була представлена торговою маркою «Pampers», тому часто незалежно від виробника таку зручну та практичну річ називають памперсами. Вони дійсно значно полегшують щоденне піклування про маля, звільняють багато часу. Але все більше батьків та спеціалістів задаються питанням, чи настільки одноразові підгузники такі комфортні, чи не несуть вони в собі загрозу здоров’ю малюка. Адже західні педіатри все впевненіше говорять про зниження репродуктивної функції у чоловіків, які в дитинстві довго перебували в памперсах. Для допомоги мамам кмітливі виробники, заручившись підтримкою дитячих лікарів, пропонують багаторазові підгузники. Та чи дійсно вони здатні достойно замінити всім звичні памперси Хагіс чи Хеппі?

Особливості використання одноразових підгузків

Вагомою перевагою памперсів є те, що їх використав і викинув – не треба піклуватися про чистку, страждати від неприємного запаху чи не знати куди подіти змокрілий клаптик тканини. Одні мами пропонують міняти памперси по мірі наповнення. Інші – після кожного випорожнення. Треті стверджують, що памперси треба міняти через певні проміжки часу.

Памперси Хагіс

Істина, як завжди, лежить посередині. Дитині віком від народження до трьох місяців підгузник слід міняти кожні 3-4 години незалежно від ступеня наповненості. Краще робити заміну через деякий час після годування, щоб малюк не «оновив» тільки що надітий памперс. Вночі підгузник можна міняти рідше, за умови, якщо малюк спить спокійно всю ніч. Будити дитину для заміни памперса не варто, якщо сам підгузник не заповнений. Увечері, після миття, малюка варто залишити хвилин на 10-20 без підгузника навіть самим відданим шанувальницям памперсів. За цей час шкіра відпочине, адже одноразовий підгузок має повністю хімічний і далеко не нешкідливий склад.

Дитині від трьох місяців до півроку підгузник треба змінювати кожні 4-6 годин, якщо він не заповнений або заповнений частково. Але, зазвичай, доводиться міняти частіше, тому що дитина встигає наповнити його за менший проміжок часу. Після дефекації замінювати памперс необхідно негайно.

Дитині від півроку до року підгузник простіше міняти по мірі наповнення. Малюк потихеньку починає вчитися регулювати сечовипускання, і справляє нужду рідше, але великими порціями. Міняти такій дитині памперси з певною частотою неможливо із-за нерівномірності їх заповнення. Але правило залишається незмінним: вдень підгузник не повинен залишатися на дитину більше шести годин.

Багаторазові підгузники: відчутна економія

Багаторазовий підгузок представлений трусиками із вкладишами. Останні варто змінювати після кожного випорожнення дитини. Але вони не викидаються, а перуться, сушаться та знову використовуються за призначенням. Покупка таких комплектів, а їх знадобиться 2-3 для постійного використання, буде вимагати чималих коштів. Але порівняно з придбанням памперсів – це забезпечить економію сімейного бюджету.

Багаторазовий підгузник

Багаторазові підгузники вироблені із натуральних та безпечних матеріалів. Але й вони можуть не підходити деяким дітям: малюкам з дуже чутливою шкірою, яка одразу реагує на контакт з рідиною висипом чи подразненням. Незручно користуватися таким приладдям надворі у холодну пору року, у гостях, в дорозі.

Але якщо вдало поєднувати використання одно- і багаторазових підгузків, то можна і зекономити кошти, і вчасно привчити дитину до горщика, і не страждати від почервоніння дитячих сідничок.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>