Велосипед – вибір сучасних дітей та їх батьків

Додати коментар |

Навіть у ХХІ сторіччі катання на велосипеді, як весела розвага, не втрачає своєї актуальності. Цей «залізний коник» може позмагатися в популярності навіть із сучасними комп’ютерними іграми. Хоча, насправді, не підлітки – основна велоаудиторія. Такий транспортний засіб більше приваблює дітей 2-5 років.

Кататися корисно для здоров’я та розвитку

Велосипед – це не тільки засіб пересування, а й чудова можливість підтримувати в тонусі весь організм. Катання на велосипеді сприяє тренуванню судин, через що розвиваються серцеві м’язи і підвищується витривалість. Повертаючи на велосипеді наліво або направо, рухаючись прямо, доведеться докласти розумові зусилля. Це зумовлює розвиток координації рухів, формування просторового відчуття. Цікаво, що їзда на велосипеді ефективно виручає і при короткозорості – це доведено клінічними дослідженнями.

Типи транспортних засобів

Вітчизняний ринок і продаж велосипедів вражає асортиментом. Всі товари в залежності від віку юних «наїзників» узагальнені наступними групами: триколісні велосипеди для дітей, двоколісні велосипеди зі знімними коліщатками з боків і велосипеди-каталки.

Велосипеди для дітей

Остання модель призначена для найменших любителів кататися. Такий велосипед оснащений довгою ручкою, завдяки якій керування засобом здійснює дорослий.

Триколісний велосипед припаде до душі малюкам у віці 2-4 роки. Провідним буде переднє колесо, а широкі задні колеса дають змогу надійно тримати рівновагу. Триколісний велосипед може бути «незалежним» транспортним засобом або основною частиною каталки.

Триколісний велосипед

Двоколісні дитячі велосипеди зі знімними коліщатками розраховані на дошкільнят від 4 років. Вони стануть сполучною ланкою між малюковим триколісним велосипедом і дорослим байком. Коліщатка не заважають формуванню відчуття рівноваги та правильної посадки, і одночасно з ними водій застрахований від падіння.

За покупкою до магазину

Грамотний вибір батьки можуть зробити, врахувавши вік, зріст і комплекцію дитини. Велосипед є гарним подарунком і корисним тренажером. Оскільки в процесі катання на велосипеді задіюються цілі групи важливих м’язів – ніг, рук та спини, купуючи велосипед, дорослі вирішують відразу кілька завдань:

  • користь для здоров’я;
  • правильний розвиток опорно-рухового апарату;
  • формування постави;
  • загальний розвиток дитини.

Завдяки катанню дитина пізнає світ русі і вчиться не лише швидко їздити, але й виробляє навички лідера, коли мчить наввипередки зі своїми однолітками.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>