Коляска для ляльки: правила вибору

Додати коментар |

Ігри в доньки-матері – одна з найулюбленіших, найвідоміших та найкорисніших. Маленька дівчинка бере приклад з власної мами, піклуючись про свого малюка з пластмаси, годуючи його, одягаючи та катаючи у візочку. Завдання новоспечених «дідуся» і «бабусі» забезпечити іграшкового пупса якісною та гарною коляскою.

Як обрати ляльковий візочок?

Якщо дорослі думають, що коляска для ляльок – це проста та нехитра конструкція з колесами та сидіннями, то вони дещо недооцінюють функціонал виробу. Насправді, це точна копія «живої», справжньої дитячої коляски. У продажу є залізні та пластмасові, зимові та демісезонні коляски, а також трансформери. Практично всі деталі виробів рухливі, а ручки можуть регулюватися. Все це впливає на практичність використання іграшки, її зручність.

Коляски для ляльок

Виробники не забувають для кого стараються: для маленьких модниць та справжніх леді. Тому кожна іграшка має привабливий зовнішній вигляд. Коляски для ляльок виконані з непромокаючого матеріалу, вони обшиті мереживом та рюшами, мають кармани, аплікації та написи. Сидіння виймаються і перетворюються в корзинку-перенесення. Є навіть коляски для ляльок-близнюків, де маленька «мама» зможе розмістити пару улюблениць.

    Обираючи коляску, варто звернути увагу й на наступні моменти:

  • виріб вимагає певного простору, тож не зайвим буде поміркувати, де розмістити придбання;
  • іграшка не має бути занадто важкою для дитини;
  • необхідно, щоб легко змінювала напрямок руху;
  • модель повинна відповідати віковим особливостям дівчинки та підходити по зросту.

Корисна гра та весела розвага

Наявність іграшкової коляски – це серйозний спосіб заявити про себе, будь-яка дівчинка не буде обділена увагою ровесниць. Жарти жартами, але налагодити комунікацію з іншими дітьми дівчинці буде значно простіше, маючи такий яскравий предмет в арсеналі іграшок. Навчитися дбати про когось – хороший навик, тим більше у дітей це практично інстинктивно виходить. З числа своїх іграшок вони завжди знаходять тих, хто їм дорогий і милий, кого хочеться опікувати і піклуватися.

Гра з лялькою вчить відповідальності, терплячості та акуратності. Крім того, вона допомагає усвідомити свою соціальну приналежність та розвинути комунікативні вміння. Саме в такій грі дорослі можуть дізнатися, що хвилює малюка та підказати, як діяти в певній ситуації. Також це чудова нагода для батьків подивитися на себе, ніби зі сторони.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>