Іграшки – машинки: швидкісна їзда гарантована

Додати коментар |

Найхлопчачою іграшкою всіх часів є машинка. Дитячий гараж починає наповнюватися чи не з народження малюка: дбайливі бабусі, дідусі та батьки купують йому брязкальця та підвіси у вигляді автомобілів, з їх зображенням чи формою. Далі починають заїжджати машинки–каталки, інерційні та радіокеровані моделі, толоками, електромобілі. Батьки хлопчиків знають, що часто навіть такий розкішний арсенал не задовольняє малого парубка у його прагненні заволодіти всіма марками спецтехніки та легкових автомобілів. Скільки б малюк не мав в «друзів на колесах», чергова стане для нього найкращим подарунком.

Набір машинок

Перші кроки з машинкою

Машинки приваблюють дітей дизайном та можливістю котити чи тягти їх за собою, тобто приводити в дію. Є іграшки на мотузочку, які будуть їхати за крокуючим хазяїном. Багатьом цікаві каталки з паличкою, яка дозволяє штовхати іграшку перед собою. Часто подібні іграшки дають певну впевненість тим, хто тільки освоює ходіння: ще недавно тримаючись за мамин пальчик, тепер малюк переходить до підручних засобів.

Є машини – каталки, так звані толоками, які дають дитині змогу перетворитися на майже справжнього водія. Для цього треба осідлати габаритний автомобіль та пересуватися на ньому відштовхуючись ніжками. Подобається така їзда дітям від року.

Машинки толоки

Іграшки – машинки

Сюди належать найрізноманітніші види цих іграшкових предметів. Зовсім маленьким шоферам сподобаються яскраві досить великі пластикові автомобілі з чітко вираженими деталями: кермом, сидінням для водія, колесами, кузовом кабіною. Своєрідним наступним етапом будуть залізні модельні автомобілі, в яких можна відчинити дверцята, капот або люк. Полюбляють хлопчаки також спецтехніку, гоночні маленькі машини, інших представників наземного транспорту. Радіокеровані машини, а також треки з комплектами моделей не залишать байдужим підростаючого школяра.

Багато батьків вважають захоплення машинками одноманітним, примітивним та не перспективним. Але насправді важливо навчити гратися дитину: за допомогою машинок для дітей можна вивчити кольори, технічні характеристики техніки, навчитися рахувати та розпізнавати особливості кожного автомобіля. Також машини можуть стати персонажами рольових ігор, що розвивають комунікативні навики дитини та соціально адаптують її.

Машина як у тата

Такий іграшковий транспорт їздить як «дорослий», чим приваблює маленьких водіїв. Годуючись електричним струмом та маючи справжнє моторне серце під капотом, такий автомобіль дозволяє відчути дитині непередавану радість від керування. Веломобіль або педальна машинка не тільки дасть посмакувати такими відчуттями, але й потренує хлопчаків фізично. Адже, щоб привести в дію такий транспорт, малюку треба підключити власні ноги.

Без автомобільної атрибутики не обійдеться і кімната «водія». Напевне він буде в захваті від можливості спати на ліжку – машині. Такий ортопедично правильний та привабливий зовні меблевий елемент допоможе дитині покинути батьківське ліжко, і перебратися на ночівлю до власного.

Ліжко машина

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>