Дитячі електромобілі

Додати коментар |

Кожний малюк хоче бути схожим на тата й маму. Одним із атрибутів дорослого життя вважається автомобіль. Дитина швидко це усвідомлює, бажаючи, як і дорослий сидіти за кермом. Для цього не обов’язково чекати повноліття, стати майже справжнім водієм можливо навіть у дошкільному віці. Для цього дорослим варто придбати дитячий електромобіль.

Дитячий електромобіль

Кермувати – це корисно!

Це – не просто чудова іграшка і весела розвага, яка подарує малюкові шалене задоволення, але й корисна річ. З її допомогою у дитини розвивається реакція, кмітливість, вправність у кермуванні, формуються навички орієнтування.
Більше того, батьки, змайструвавши кілька дорожніх знаків, або намалювавши на асфальті фрагменти дорожньої розмітки, зможуть в ігровій формі розповісти дитині про правила дорожнього руху та важливість їх дотримання.

Коли час сідати на сидіння водія?

Сьогодні чимало виробників випускає електромобілі для дітей. Існують як «малюкові» моделі для дітей 1-3 років, так і машини для більш старших дітей. Та все ж вищим попитом користуються варіанти для дітей від 3-х років, тому що в цьому віці дитина вже здатна керувати серйозною технікою. Її дизайн максимально наближений до «дорослого» аналога, що, безумовно, підвищує цікавість дитини до іграшки.

Технічні характеристики

Енергією електромобіль забезпечують 6- або 12-вольтні акумуляторні батареї (на деяких позашляховиках стоять і 24-вольтні). Підзарядка батарей триває 10-12 годин. Під капотом може розміщуватись 1-4 двигуни. Час пробігу обумовлюється ємністю акумулятора і безпосередньо залежить від ваги водія, швидкості пересування і якості дорожнього покриття. Зазвичай, кататися можна від 30 хвилин до 3 годин.

Швидкість пересування залежить від потужності двигуна і ємності батарей. Як правило, електромобілі для дітей від 3-х років розганяються до 10-12 км / год. У деяких моделях передбачена двоступенева система передач. Практично у всіх електромобілях є реверс (задня швидкість). Моделі також оснащені наступними комплектуючими:

  • фарами;
  • габаритними вогнями;
  • мигалками (якщо це спецавтомобілі);
  • стопами;
  • поворотниками;
  • сиренами.

Всі ці пристрої живляться від додаткових батарей і не «саджають» акумулятори.

Електромобілі для дітей

Як і в «дорослих» машинах, в дитячих електромобілях є ремені безпеки, дзеркала заднього виду, лобове скло, mp3-програвачі, спойлери та інші особливості сучасних автомобілів. Можна з упевненістю сказати, що дитячі електромобілі служать не тільки чудовою іграшкою, а й засобом адаптації дитини до умов середовища, в якому живуть його батьки.

Додати коментар

Ваш email не буде опублікований.


Ви можете використовувати HTML такі теги та аттрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>